Kup teraz - 5 ofert w cenie od 5.49 zł do 24.99 zł

9788726195644
Saga Egmont
kryminał, sensacja, thriller
9788726195644

Ciekawy, interesujący kryminał, wciągający, choć na całe szczęście - fikcyjny. Bo świeżo po lekturze "Człowiek w przystępnej cenie" - może za bardzo brałam do siebie lekturę tematu handlu ludźmi.

Skojarzyła mi się trochę z "Farmą lalek" - tam, dzięki Jakubowi Mortce poznajemy najgorsze z przestępstw - wobec dzieci od strony pracy detektywa.
"Dziecięca aukcja" skupia się bardziej na historii widzianej od strony skrzywdzonej rodziny, pokazując szersze tło dotyczące bogatych, zepsutych sfer biznesu. Historia nieoczywista, ciekawa i trzyma w napięciu ( zwłaszcza gdy...

Hmm może czytałam inną książkę, ale pochwały pedofili nie znalazłam - wręcz przeciwnie. Ciekawy kryminał z dobrą akcją i odrobiną humoru. Dobrze zarysowane postaci, no i książka trzyma w napięciu do końca.

Jakże małą i ubogą trzeba mieć wyobraźnie, aby temat zawarty w tym e-booku skojarzył się z propagowaniem pedofili.
Sam tytuł w sposób oczywisty sugeruje materie, dookoła której będzie toczyć się akcja. Akcja czysto kryminalna, zręcznie skonstruowana i trzymająca w napięciu. Czy zatriumfuje sprawiedliwość i happy end? Który tak bardzo cenią czytelnicy. Czy też wygra ludzka...

Temat obleśny. Literatura obleśna, tylko dla zboczeńców-pedofili.
Jeśli ktoś chce się porzygać, niech to czyta.
Ja wytrzymałem półtorej godziny audiobooka i puściłem pawia.
Rozpowszechnianie pornografii dziecięcej jest karalne. Nawet w formie literatury. Niech autorem i wydawcą zajmie się prokurator i rozważy możliwość popełnienia przestępstwa.
Poza tym fabuła jest nudna,...

Autor bierze "na tapetę" handel żywym towarem - obawiałam się trochę tego tematu. Bo jest delikatny i (przynajmniej według mnie ) łatwo przekroczyć granicę. Tu udało się zachować dystans. Autor nie epatuje niepotrzebnymi szczegółami. Intryga jest prowadzona ciekawie, nieprzewidywalnie. Zakończenie również zaskakuje.

• Moje
  • 2018
  • 2020
  • Audiobook
  • Thriller/sensacja/kryminał
  • Biblioteka!
  • Audiobook

Dodaj cytat z książki Dziecięca aukcja