Kup teraz - 16 ofert w cenie od 6.99 zł do 33.20 zł

Show

Vi Keeland Wydawnictwo: Wydawnictwo Kobiece Cykl: Na scenie (tom 1) literatura obyczajowa, romans
Throb
Julia Wolin
kontrakt pokusa zasady show rywalizacja uczucia program seks erotyka

Okładka książki Najpiękniejsza pamiątka Vi Keeland, Penelope Ward
7,5
Najpiękniejsza... Vi Keeland, Penelop...
Okładka książki Not Pretending Anymore Vi Keeland, Penelope Ward
6,3
Not Pretending... Vi Keeland, Penelop...
Okładka książki Sprośne listy Vi Keeland, Penelope Ward
7,6
Sprośne listy Vi Keeland, Penelop...

Książkę czyta się łatwo szybko i przyjemnie. Można ją skończyć spokojnie w jeden wieczór.
Napięcie i chemia pomiędzy Cooperem a Kate aż wylewa się z kartek. Ich sceny i dialogi są świetne.

Co prawda fragmenty w których Kate bierze udział w reality show są wg mnie bardzo słabo napisane, moim zdaniem autorka zupełnie nie przyłożyła się do tej części. Skupiła się na...

Bardzo szybko się czyta. Uwielbiam książki Vi, ale w tej mi czegoś brakowało 🙈

Ta książka otrzymuje punktów 9/10 nie dlatego że jest gorsza od reszty, ale może ciut mniej wciągająca. co nie zmienia faktu, że jest lekka ciekawa, przyjemna:)

super

Seria bardzo ciekawa, fajnie się ją czyta, tomy nie za długie, każdy w sam raz na jeden wieczór. A sama autorka, cóż - pewniak 😉 Oba tomy wciągnęły mnie tak że nie umiałam przerwać więc szykujcie wiaderko kawy i ciepły kocyk💪😉

Ujmę to tak ... Czytałam lepsze książki autorki ale jest ok. Lekka i szybko się czyta.

Dobra ksiazka na wieczór .

lekko się czyta, ciekawa fabuła jak na takie książki całkiem przyjemna

Nie miałam w planach ani zaczynania nowej serii, ani czytania erotyków, ale wrzesień jest takim dziwnym miesiącem, który kręcił się wokół wampirów, a ja naprawdę potrzebowałam zmiany. Vi Keeland, mimo krótkiej znajomości, jest nazwiskiem pewnym i póki co jeszcze mnie nie zawiodła, a dwie pierwsze książki, które czytałam wręcz mnie zachwyciły.

Z tą książką było trochę...

Lekko i przyjemnie. Żadnych większych dramatów, ot takie czytadło na uprzyjemnienie sobie wieczoru.

1 033
  • 2018