Mieszkając z wrogiem

Okładka książki Mieszkając z wrogiem Penelope Ward
Okładka książki Mieszkając z wrogiem
Penelope Ward Wydawnictwo: Editio Seria: Editio Red literatura obyczajowa, romans
Editio Red
RoomHate
Editio
2019-01-08
2019-01-08
2016-02-15
Wojciech Białas
zdrada namiętność gra spadek przyjaciel dzieciństwo przeszłość wspomnienia rozstanie koszmar cierpienie uczucia wrogość sekrety przeznaczenie

Okładka książki Zasady randkowania Vi Keeland, Penelope Ward
Zasady randkow... Vi Keeland, Penelop...
Okładka książki Well Played. Zakład o więcej niż wszystko Vi Keeland, Penelope Ward
Well Played. Z... Vi Keeland, Penelop...

Gdy bohater staje się wrogiem

Penelope Ward i Vi Keeland to mój numer jeden jeśli chodzi o romanse i wiem, powtarzam się 😊 Wzruszająca opowieść i przyjemni w odbiorze bohaterowie. W takich historiach zawsze szkoda mi straconych lat...

Jedna z najgłupszych głównych bohaterek z jaką ostatnio miałam do czynienia. Wieczna marudnica, szukająca dziury w całym. Książka mogła być o 1/3 krótsza, gdyby nie te utyskiwania i nic nie zmieniłoby to w fabule. Początek lepszy niż koniec. Bez fajerwerków, ale i bez tragedii.

Czasami potrzeba podstępu aby dwoje ludzi odnalazło miłość

Czasami potrzeba podstępu aby dwoje ludzi odnalazło miłość

Szukając tej pozycji byłam pewna,że to thriller 😅 dopiero okładka dala mi trochę do myślenia 🙈 no ale w końcu skoro znalazła się na mojej liście to musiała mnie czymś zaciekawić.
Po paru stronach nawet chcialam odłożyć, bo zalatywało przedszkolem 😅 potem jednak trochę się poziom poprawił.
Romans trochę taki jak wszystkie ale troszkę inny 😉 Nie powiem przyjemnie się czytało ale napewno jest to książka na raz i w sumie nie wiem przeczytam jeszcze coś tej autorki. Historia ta nie zrobiła na mnie jakiegoś dużego wrażenia nawet czasem przychodziła mi do głowy mysl,że już by mógł koniec ale nie... ciągnęła się dalej. Dobrze,że w sumie szybko się ją czytało. To czy się na nią zdecydujecie to już wasza decyzja ja nie zachęcam ani nie zniechęcam 😁

Kończę na 8 rozdziale - nie jestem w stanie czytać książki, w której główny bohater ma super kochaną dziewczynę, ale oko mu lata do bohaterki bo "wspólna przeszłość".
Proszę się takim czymś wypchać, dziękuję.

Proszę się takim czymś wypchać, dziękuję.

Całkiem przyjemna książeczka o uczuciu z dzieciństwa, które przeradza się w złośliwość, kiedy dwoje ludzi dziedziczy jeden dom i zamieszkują w nim razem, a właściwie to w trójkę, bo dołącza dziewczyna bohatera. Potem pojawia się niechciana ciąża i samotne macierzyństwo, naprawdę dobrze i szybko się czyta.

2052

And here we go again... Czy wszystkie książki Penelope krążą wokół samotnego rodzicielstwa, czy tylko tak trafiam? Nie przeszkadza mi to w żadnym wypadku, ale kurde ileż można :D. To chyba jedyny powód takiej oceny, bo historia sama w sobie mi się podobała i wciągnęła mnie na kilka ładnych godzin. Bohaterowie mnie nie irytowali, a na samym końcu nawet się wzruszyłam :D

Każdy z nas ma swoją miłość z dzieciństwa. Pytanie jest tylko takie ile z tych uczuć jest w stanie przetrwać do życia dorosłego. I ilu jest z nas takich co by chcieli wrócić do życia z ta osoba z dzieciństwa? Nasi bohaterowie maja silne uczucia względem siebie.

Zawsze, kiedy mam ochotę na wzruszającą, życiową opowieść, sięgam po książki Penelope Ward. Nigdy się nie zawiodłam. Tak też było i tym razem. Wspaniała historia pierwszej miłości. Udowadnia, że stara miłość nie rdzewieje. Wzrusza - i momentami również bawi - do łez. Fabuła była bardzo emocjonalna. Muszę przyznać, że to, w jakim kierunku autorka poprowadziła fabułę mnie trochę zaskoczyło. Książka napisana jest prostym językiem, dzięki czemu całość czyta się ekspresowo. Cudowna historia. Polecam z czystym sumieniem!

Szybko się płynie przez to. Ale ogólnie to standard romans.

Szybko się płynie przez to. Ale ogólnie to standard romans.

• Romans

Penelope Ward Mieszkając z wrogiem Zobacz więcej