Niszczący sekret

Okładka książki Niszczący sekret
K. Bromberg Wydawnictwo: Editio Cykl: Mój zawodnik (tom 2) Seria: Editio Red literatura obyczajowa, romans
literatura obyczajowa, romans
2018-11-20
Data 1. wydania:
2017-06-29
Marcin Machnik
miłość ryzyko zaufanie zwycięstwo gorycz namiętność baseball fizjoterapeutka sekrety terapia rehabilitacja klub pragnienie

Zakochałam się w tej serii.

Zakochałam się w tej serii.

Czy to rzeczywiście "niszczący sekret" - nie jestem przekonana. Już na początku można się domyślić, co to za tajemnica, a z każdą stroną i niuansami upewnić się w domysłach. Książka świetnie napisana - jak zawsze w przypadku K.Bromberg.

146/2021

Easton i Scout

2 tom serii Mój zawodnik

MIŁOŚĆ, KTÓRA NIE STAWIA WARUNKÓW...
WALCZ O NIĄ!

Nie urzekła mnie ta seria, mało wciągająca. Nie czułam pasji bohaterów. Kolejna seria, do której ma pewno nie wrócę i szybko zapomnę.

146/2021

Easton i Scout

2 tom serii Mój zawodnik

MIŁOŚĆ, KTÓRA NIE STAWIA WARUNKÓW...
WALCZ O NIĄ!

95/21 podtrzymuje opinię że to seria o niczym. Książka się ciągnie, mało się dzieje, jest po prostu nieciekawa. Trzeba mieć talent żeby historie w której nic się nie dzieje przeciągnąć na dwa tomy.

Czysty umysł, twarde serce czy czysty umysł i otwarte serce. Czy wygra dewiza wpajana Scout przez Tatę czy jednak ta ulepszona przez nią samą?

Dalsze losy Scout i Eastona to z pewnością balsam na serce dla wszystkich niepoprawnych romantyczek. Jednak, żeby nie było zbyt słodko ich temperament oraz sekret Eastona sprawią, że trochę się jeszcze o nich pomartwimy. Bo początek nie zapowiada nic dobrego... Jednak, prawdziwa miłość znajdzie drogę by tych dwoje mogli na niej stanąć wspólnie.. prawda? ;-)

"My też zarobiliśmy siniaki w tym życiu, ale to nie znaczy, że nie jesteśmy warci miłości, czyż nie?"

Myślałam, że to będzie taka książka na siłę z przeciągniętymi losami naszych bohaterów. Jednak bardzo się pomyliłam, bo autorka zaskoczyła mnie przynajmniej dwukrotnie. Tajemnica Eastona złamała mi serce, nikt by się nie spodziewał po tak twardym i aroganckim mężczyźnie, że skrywa w jego mniemaniu coś wstydliwego i pomniejszającego jego wartość jako człowieka. Mamy też bardzo rozbudowany wątek relacji naszych bohaterów z ich rodzicami, odkrywamy nie tylko to co mają teraz w sercu ale również wyjaśniamy niedopowiedzenia z przeszłości. Wszystko układa się tak, że dużo lepiej rozumiemy naszych bohaterów. Jednak najbardziej w tym wszystkim uderza w nas ogromne uczucia Scout i Eastona. Niepodważalne. Mocne. Bezwarunkowe. Po prostu piękne. A historia kariery Eastona, cóż, to kolejny powód by podziwiać go jako mężczyznę. Ta książka to fanatyczne zakończenie podróży z tą dwójką. A epilog to prawdziwy wyciskacz łez .. ;-)

"Czasami w życiu zdarzają się takie sytuacje, które wydają się jednoznacznie negatywne, lecz w rzeczywistości to magia się odnawia, żebyś mógł ją na nowo odkryć."

Ojj całkiem taka sobie. 6/10
W tej cz znacznie więcej się dzieje. Jest analfabetyzm, jest nie niespełnianie oczekiwań już dorosłych dzieci w oczach dorosłych, jest zdrada. Ale ubrane całkiem płytko i pobieżnie. Szkoda.

Ojj całkiem taka sobie. 6/10

druga część dobrej historii. Warto sięgnąć po oba tomy, polubicie tych bohaterów bo on to w głębi duszy zwykły chłopak, który pragnie miłości a ona staje na uszach żeby zadowolić wszystkich, co nie raz wpędza ją w kłopoty

Easton i Scout muszą zmierzyć się z tajemnicami, które wokół nich powstały. Okaże się, że wbrew pozorom jeszcze wiele jest do wyjaśnienia i jeszcze nie jedno wywróci ich życie do góry nogami.
Bardzo dobra seria, która potrafi poruszyć.

Bardzo dobra seria, która potrafi poruszyć.

Polecam

Polecam

2 tom książki, akcja płynnie przeszła z 1 tomu w kolejny , z co daję plus.
Podobnie jak w 1 tomie wiele się dzieje, bohaterowie nie stracili na uroku !
warto sięgnąć po całą sagę !

2 tom książki, akcja płynnie przeszła z 1 tomu w kolejny , z co daję plus.
Podobnie jak w 1 tomie wiele się dzieje, bohaterowie nie stracili na uroku !
warto sięgnąć po całą sagę !