Niszczący sekret

K. Bromberg Wydawnictwo: Editio Cykl: Mój zawodnik (tom 2) Seria: Editio Red literatura obyczajowa, romans
The Catch
Data 1. wydania:
2017-06-29
Marcin Machnik
Editio
miłość ryzyko zaufanie zwycięstwo gorycz namiętność baseball fizjoterapeutka sekrety terapia rehabilitacja klub pragnienie
The Catch
Mój zawodnik (tom 2)
literatura obyczajowa, romans
Marcin Machnik
Editio Red

druga część dobrej historii. Warto sięgnąć po oba tomy, polubicie tych bohaterów bo on to w głębi duszy zwykły chłopak, który pragnie miłości a ona staje na uszach żeby zadowolić wszystkich, co nie raz wpędza ją w kłopoty

2 tom książki, akcja płynnie przeszła z 1 tomu w kolejny , z co daję plus.
Podobnie jak w 1 tomie wiele się dzieje, bohaterowie nie stracili na uroku !
warto sięgnąć po całą sagę !

Easton i Scout muszą zmierzyć się z tajemnicami, które wokół nich powstały. Okaże się, że wbrew pozorom jeszcze wiele jest do wyjaśnienia i jeszcze nie jedno wywróci ich życie do góry nogami.
Bardzo dobra seria, która potrafi poruszyć.

Polecam

48 / 2020

Bohaterowie, których poznaliśmy w pierwszej części muszą zmierzyć się w końcu z tytułowymi tajemnicami. Nie jest to łatwe, bo gdy ukrywa się coś bardzo długo człowiek zaczyna czasami myśleć, że problemu już nie ma.
Książka na podobnym poziomie jak pierwsza część, chociaż jak dla mnie autorka nie potrzebnie rozbiła tą historię na dwie książki.

Zdecydowanie słabsza niż tom pierwszy. A ogromny sekret Eastona jakoś mnie nie zaskoczył, a wręcz rozczarował. Brakuje mi rozwinięcia wątku Santiago. Zakończenie mocno osłodzone.

Zakończenie pierwszej części było dramatyczne. Powrót po ciężkiej kontuzji, zmiana klubu, związek na odległość byłam ciekawa jak bohaterowie poradzą sobie z tym wszystkim.

Jedne problemy się kończyły to powstawały nowe nie mięli lekko Eston i Socut, ale wspólnie pokonali wszystkie przeszkody.

Spodobała mi się historia głównych bohaterów od początku do końca

Druga część relacji Eastona i Scout nie jest dla mnie specjalnym zaskoczeniem. Domyślamy się o co może chodzić. Easton początkowo nie może sobie poradzić ze zdradą Scout, ale gdy ta mu wykrzyczy w twarz co widziała w dokumentach chłopak nieoczekiwanie przyzna jej się do pewniej tajemnicy. Easton będzie chciał też wyprowadzić na prostą swoja relację z ojcem, ale spotka...

Fajna, chociaż trochę za dużo tego wszystkiego. W porównaniu z pierwsza częścią, tutaj odkrywamy więcej sekretów z życia bohaterów, a ścisłej bohatera. No właśnie, niszczący sekret bohatera, nie spodziewałam się tego, ostatnio czytałam książkę z podobnym problemem i tam było to jakoś lepiej zobrazowane, tutaj tak jakby trochę na wyrost (?) na siłę (?), no nie wiem. Trochę...

• 2019
  • 2018