Mechanika zdrowych pleców. Uwolnij się od bólu dzięki metodzie McGilla

Galaktyka
plecy ból zdrowie ćwiczenia rehabilitacja
zdrowie, medycyna
plecy ból zdrowie ćwiczenia rehabilitacja

Fajna książka, polecam. Dużo metytoryki. Cierpię na bóle kręgosłupa i ta pozycja popchnęła mnie we właściwym kierunku.

Absolutnie genialna pozycja dla osób z problemami kręgosłupa. Uświadomiła mi wiele rzeczy związanych z higieną kręgosłupa i natchnęła do walki z bólem. POLECAM.

Niesamowicie merytoryczna pozycja. Pozwala realnie zmniejszyć ból wynikający z określonego urazu pleców. Kolosalne znacznie ma też nauka prawidłowych wzorców ruchowych. W skrajnych przypadkach może wskazać inną drogę niż operacja.

• Wypożyczone
  • Poradniki, Popularnonaukowe