Cud Terapii Gersona

Okładka książki Cud Terapii Gersona Charlotte Gerson
Okładka książki Cud Terapii Gersona
Charlotte Gerson Wydawnictwo: Vivante zdrowie, medycyna
zdrowie, medycyna
The Gerson Therapy: The Proven Nutritional Program for Cancer and Other Illnesses
Vivante
2014-11-06
2014-11-06
Maciej Lorenc
terapia Gersona leczenie raka program żywieniowy zdrowie

🌿🍎 Cud Terapii Gersona - Klucz do Zdrowia i Ozdrowienia! 📚✨

Przedstawiamy Wam wyjątkową kurację leczenia raka, która od 1928 roku pomaga ludziom na całym świecie w naturalny sposób wspomagać prawidłową pracę narządów i wzmacniać odporność organizmu - Terapia Gersona! 🌱💪

Ta niezwykła terapia opiera się na organicznych owocach i warzywach, świeżo wyciskanych sokach, bezsolnej diecie oraz odpowiedniej suplementacji, która nie wywołuje skutków ubocznych. Przez ponad 80 lat ten oryginalny program diety antyrakowej pomaga ludziom leczyć raka i inne choroby diagnozowane jako przewlekłe lub nieuleczalne. 🍇🍏

„Cud Terapii Gersona” to najnowsze, zaktualizowane i uzupełnione kompendium metody, opracowanej przez dr. Maxa Gersona. To niezwykła skarbnica wiedzy dla osób szukających naturalnych metod leczenia i wsparcia dla organizmu. Znajdziesz tu autorskie przepisy na soki i inne zdrowe posiłki, programy żywienia wspomagające leczenie różnych chorób, takich jak borelioza, alergie skórne, czerniak, artretyzm, migreny, choroby serca i inne. 🥦🍉

Cud Terapii Gersona oferuje także różne warianty terapii możliwe do stosowania na różnych etapach choroby, szczegółowy opis suplementacji i jej naukowe uzasadnienie, a także specjalnie opracowaną metodę detoksykacji organizmu. 🍋🍏

W tej książce znajdziesz dokładne omówienie mechanizmu działania terapii oraz wzruszające historie osób, które przedłużyły swoje życie nawet o 45 lat, stosując się do zaleceń diety Gersona. To nie tylko leczenie, to prawdziwy cud ozdrowienia! 🌟🙏

Nadszedł czas, abyśmy zrozumieli, że sposób odżywiania jest potężnym sojusznikiem procesu zdrowienia i powrotu do równowagi. 💚🌿 Daj szansę swojemu ciału na naturalne wsparcie i zdrowie. Sięgnij po "Cud Terapii Gersona" i odkryj drogę do pełni zdrowia! 📚🌈

#TerapiaGersona #CudTerapiiGersona #Zdrowie #Ozdrowienie #NaturalneLeczenie #DietaAntyrakowa #OrganiczneOwoce #Warzywa #Soki #Detoksykacja #Suplementacja #ZdroweOdżywianie #ZdrowyStylŻycia #KsiążkaKtórąWartoPrzeczytać #WspieramyZdrowie #NaturaLeczy

🌿🍎 Cud Terapii Gersona - Klucz do Zdrowia i Ozdrowienia! 📚✨

Średnia 6,8? Przecież to książka w której jest ogrom wiedzy nie mającej wartości materialnej. Sama zastosowałam wiele elementów z tej książki, wprowadziłam w życie. Uważam że mistrzostwo świata i oby jak najwięcej ludzi czytało

Brak merytorycznych badań. Wnioski wypuszczane na podstawie przypuszczeń oraz "swoich" pacjentów.

Początkowo dobrze się czyta, gdzie zostaje ukazana historia lekarza, który cierpiał na migreny i poprzez własne doświadczenie zauważył, gdy zaczyna spożywać konkretne produkty a unikać innych to objawy "znikają". Dało to początek zainteresowania tym, iż żywność może wpływać na poprawę zdrowia bez udziału leków. Jednak w dalszej części tej książki przedstawiona jest wiedza aktualna na obecne wtedy czasy, czyli lata 60 XX wieku, która nie jest już aktualna. Brak również informacji statystycznych dotyczący liczby osób które zostały "wyleczone" Dlatego w dalszej części staje się nudna, bo opiera się tylko o tym jak "fantastyczna jest ta metoda"

Czytajcie tego typu książki, ludzie... Ta wiedza tak wiele zmienia... Coraz więcej moich bliskich zaczyna się leczyć w ten sposób: witaminy, witaminy... cała chemia staje się zbędna... naprawdę, całym sercem polecam!!

• Zdrowie
  • Dietetyka