Mózg zmienia się sam

zdrowie mózg umysł terapia
zdrowie, medycyna
Barbara Mińska
zdrowie mózg umysł terapia

Książka poprzez opisanie konkretnych przypadków klinicznych i badań naukowych pokazuje, że mózg jest plastyczny i co to dla nas oznacza. Książka warta każdej minuty spędzonej na niej ponieważ można znaleźć dużo ciekawy informacji, które mogą pomóc w samorozwoju.

wspaniale historie

Ciekawa książka o neuroplastyczności. Napisana w przystępny i ciekawy sposób, sporo przykładów, ciekawe przypadki pacjentów, moim zdaniem można wyciągnąć wiele rad dla siebie/rodziny/znajomych/pacjentów. Szczególnie polecam osobom, które mają styczność z ludźmi po wylewach, z obniżonymi umiejętnościami poznawczymi, dziećmi mającymi trudności w uczeniu się lub mającymi...

Dyskusje

• 2020
  • Psychologia
  • Mózg
  • 2017
  • Psycho-logia
  • Psychologia, Życie, Praca, Relacje, Komunikacja, Biznes, Mózg, Seks, Związki
więcej mniej

Dodaj cytat z książki Mózg zmienia się sam