Po wyjęciu z pudełka

Okładka książki Po wyjęciu z pudełka
Kallysten Wydawnictwo: CreateSpace Independent Publishing Platform Cykl: Out of the box / On the edge (tom 1) Seria: Out of the Box literatura obyczajowa, romans
literatura obyczajowa, romans
Out of the box / On the edge (tom 1)
Out of the Box
2011-09-29
angielski
erotyk erotyczne fantasy wampiry romans paranormal 18+

Na półkach: , , , ,

Virginia to dojrzała kobieta, która pewnego wieczoru wybiera się z klubu, do którego uczęszczają wampiry. Pragnęła poczuć jak to jest zostać ugryzioną. Jej uwagę przyciąga charyzmatyczny Anan, który zabiera kobietę do siebie. Od tej pory, gdy tylko się spotykają, prowadzą grę. Wykorzystują gadgety, odgrywają role, zapraszają osoby trzecie bądź też pozwalają sobie na zabawę w miejscu publicznym jakim jest klub. Mają jednak ustalone zasady. Tylko co się stanie gdy zaczną te zasady łamać? Dokąd taki układ może zaprowadzić trzydziestokilkuletnią kobietę i czterystuletniego wampira?

Historia bardzo wciągająca. Z wypiekami śledzimy jakie bariery w kolejnym rozdziale przekroczy Virginia.
Uwaga: zawiera sceny bardzo lekkiej dominacji i MFM.

Gorące zabawy, krótkie opowiadania składające się w jedną całość.
Pisane niejako w formie pamiętnika. Jest gorąco ale nie wulgarnie. Na koniec trochę dramatu i naiwności w połączeniu z brakiem realizmu ale to tylko ostatnie opowiadanie, które ma nas doprowadzić do jeszcze gorętszej drugiej części. Polecam na samotny wieczór z wibratorem :)

Gorące zabawy, krótkie opowiadania składające się w jedną całość.

Dodaj cytat z książki Po wyjęciu z pudełka