Zdradzieckie serce

Patronat LC
Mary E. Pearson Wydawnictwo: Initium Cykl: Kroniki Ocalałych (tom 2) fantastyka, fantasy, science fiction
The Heart of Betrayal
Data 1. wydania:
2015-07-07
Emilia Skowrońska
Initium
The Heart of Betrayal
Kroniki Ocalałych (tom 2)
fantastyka, fantasy, science fiction
Emilia Skowrońska

Jest to nieliczna książka po przeczytaniu której nie mogłam spać i żałuje że jeszcze nie ma przetłumaczonej kolejnej części. Jest to kontynuacja przygód Lia i Rafe i Kadena. Dalej mamy trójkącik miłosny dodatkowo mamy nowe postacie jak Komizar, przywódca Vendy. Są też pokazane intrygi w królestwie Vendy oraz zdrady na innych dworach. Lia coraz bardziej poznaje swój dar...

Czy ja właśnie zobaczyłam, że nie ma dalszych części?! O bogowie, co ja zrobiłam! Jak ja wytrzymam? Nie wiem.

Druga część przygód LII, Kadena i Rafe'a podobała mi się jeszcze bardziej. Mamy więcej akcji, więcej magii, więcej tajemnicy. Cała historia staje się coraz bardziej intrygująca i ciekawa. A zakończenie? Mam ochotę rwać włosy z głowy! Co będzie dalej, jak, dlaczego,...

Genialna tom 2 mnie wciagnal bez reszty stokroc lepszy od pierwszego i zostawil rozczarowana bo nie mam 3tomu polecam a ja czekam na kolejny tom

Okropna książka myślałam że jej już nie doczytam, ale jakimś sposobem się udało

Bardzo ciekawa, czekam na trzecią część

Jeszcze lepsza niż część 1! Nie mogę się doczekać kolejnego tomu.
Bardzo polubiłam postać Komizara.

Czy tylko ja wolę bogatego w historię, trochę tajemniczego i uroczego zabójcę, który ryzykował dla dziewczyny, niż księcia, który dopiero po wystawieniu do wiatru postanowił się zainteresować i zawalczyć? Jednak pomimo moich szczerych chęci i nadziei mogę się jednak zawieść wyborem bohaterki - coś sądzę, że może to być przewidywalne.

Ustrzeżcie mnie, pierzaste kaczeńce, przed drugimi częściami wielkich debiutów! Smarki i zgrzytanie zębami... Sztywno w tej opowieści i jakoś nijako, choć pewnie miało wyjść zaskakująco i tragicznie. Patronat to raczej nietrafiony.

-> Recenzja pochodzi z bloga joolsandherbooks.blogspot.com

Pamiętam, że bardzo przyjemnie czytało mi się "Fałszywy pocałunek", polubiłam głównych bohaterów i wiedziałam, że prędzej czy później sięgnę po kontynuację. Trochę szkoda, że te okładki nie zachęcają czytelnika, by to uczynić, szczególnie ta drugiego tomu. Nie mają może one jakiejś wyszukanej, oryginalnej,...

Księżniczka ma zostać królową, ale nie tego królestwa, którego jej rodzina planowała i żoną nie tego księcia, którego kocha. Przy okazji odkrywa, że jest wyczekiwanym i prorokowanym symbolem dla ludu, którego kompletnie nie rozumie.
Same smakowite kąski dla miłośnika fantasy.

Dyskusje

• 2019