Razem, czyli lepiej. Mała księga inspiracji

Simon Sinek Wydawnictwo: Onepress biznes, finanse
Onepress
biznes, finanse
2017-11-17

Książka dla tych, którzy przeczytali główne pozycje Simona Sinka. "Razem, czyli lepiej" jest kieszonkowym inspiratorem - mało treści ale istotnych. Rzecz jasna nie stawiałbym jej na równi z "Zaczynaj od DLACZEGO", niemniej jednak jest jej fajnym uzupełnieniem/rozszerzeniem.

Dla człowieka żyjącego w myśli 'przewodzić, znaczy narzucać' pozycja idealna, zmieniająca myślenie.
Dla człowieka żyjącego w myśli 'przewodzić, znaczy prowadzić, nauczać i być nauczanym' jest to ciekawe ujęcie całej koncepcji 'przywódcy'.

• Chcę kupić
  • Chcę w prezencie