Jednominutowy menedżer. Najpopularniejsza na świecie metoda zarządzania

Okładka książki Jednominutowy menedżer. Najpopularniejsza na świecie metoda zarządzania
Ken BlanchardSpencer Johnson Wydawnictwo: MT Biznes biznes, finanse
2011-01-01
Magda Witkowska
Zarządzanie i strategia

Krótka i treściwa

Nie jestem menadżerem, ale bardzo mi się spodobała, daje do myślenia. Krótko i na temat. Myślę, że to niezbędnik dla początkujących menadżerów, ale i dla osób interesujących się tą tematyką ;)

Nie dobrnąłem do końca, choć długa nie jest. Wydała mi się banalna i dziecinna. Dodatkowo strasznie irytował mnie styl i forma opowiadania, z której - jak rozumiem - każdy powinien wyciągnąć odpowiednie wnioski. Może dobra dla początkujących i młodych menedżerów korporacji, którym rzeczywiście zupełnie brakuje doświadczenia w zarządzaniu ludźmi oraz nie mają wokół siebie...

Jednominutowy menedżer to abecadło świata biznesu.
Mówi o kilku istotnych blaskach przywództwa !! Takich jak nagradzanie, karanie i inspirowanie podwładnych.
Must have biznesmenów, polecam!!

Jeśli jesteś dobrym menedżerem, który dba o swój rozwój, to już to czytałeś. Jeśli takim chcesz być, to przeczytasz 😉.

Niezbędna książka dla początkujących menedżerów

Po prostu krótkie opowiadanie, troche przereklamowane moim zdaniem.

Króciutkai bardzo przystepna niby banalna ale dająca do myślenia. Warto przeczytać.

książka mega, nie ma co komentować :)

Nie chcę powiedzieć, że to jakiś "game changer", jednakże uważam, że ten model zasługuje na uwagę i wypróbowanie. Oczywiście, ktoś może powiedzieć, że to bzdet, na pewno się nie sprawdzi lub że się nie sprawdził. Trzeba jednak pamiętać, o jednym ważnym aspekcie. W książka nie jest mowa o tym, że to sprawdzi się wobec każdego rodzaju pracownika. Z niektórymi, niestety,...

• Rozwój osobisty
  • Biznes
  • 2021
  • Chcę w prezencie
  • Poradniki

Ken Blanchard Jednominutowy menedżer. Najpopularniejsza na świecie metoda zarządzania Zobacz więcej