Okładka książki Wspomnienia nieba. Zdumiewające relacje dzieci, które pamiętają poprzednie wcielenia Wayne W. Dyer, Dee Garnes
Wayne W. DyerDee Garnes Wydawnictwo: Illuminatio ezoteryka, senniki, horoskopy
ezoteryka, senniki, horoskopy
Illuminatio
2016-02-15

Okładka książki Wspomnienia nieba Wayne W. Dyer, Dee Garnes
Wspomnienia nieba Wayne W. Dyer, Dee ...
Okładka książki Rozmowy mistrzów o najważniejszych prawach życia Wayne W. Dyer, Esther Hicks
Rozmowy mistrz... Wayne W. Dyer, Esth...

Prosta, łatwa w odbiorze i w moim odczuciu pełna optymizmu książka.

Prosta, łatwa w odbiorze i w moim odczuciu pełna optymizmu książka.

Dzieci pamiętają poprzednie wcielenia i chętnie dzielą się tym, co wiedzą o Bogu. Niektóre z tych historii mogą być jednak przeoczone przez dorosłych, którzy dziecięce opowieści traktują jak nieszkodliwą fantazję.
Wsłuchaj się w fantastyczne relacje malców, a zobaczysz, że jesteś elementem większego, pięknego planu, który Bóg stworzył po to, byś był szczęśliwy.
BARDZO POLECAM. krótkie opowiastki czyta się jak pamiętnik :) rewelacyjne przeżycia

BARDZO...

Dzieci widzą,pamiętają dużo więcej.
Pamiętają swoje dawne wcielenia.
To wszystko dlatego,że dziecko ma czysty umysł oraz serce i to co widzi,odczuwa jest dla niego jak najbardziej naturalnym zjawiskiem.
Jak kiedyś żyło: jak wybrało swoich przyszłych rodziców,narodziny,Reinkarnacja jest faktem na domiar niepotrzebnie
usuniętym z wiary katolickiej.Zapominamy po co Tu przybyliśmy,zapominamy o Naszym celu,co planowaliśmy ''z góry'',na co się zgodziliśmy,na co zgodziły się NASZE DUSZE.Człowiek,który ogranicza się tylko do ludzkiej egzystencji,rozumiejąc,że wszystko co Nas spotyka jest karą czy zbiegiem okoliczności,masą przypadków - jest w błędzie.To wszystko ma na celu nauczyć Nas lekcji,różnych doświadczeń,by Nasza dusza w tym wzrastała i nie ważne czy są to doświadczenia lekkie czy ciężkie-wszystko to z czym się zmagamy jest jak najbardziej ''po coś'',czemuś to służy.A dzieci,które to pamiętają poprzednie wcielenia (do określonego wieku,gdyż potem to zanika) uczą Nas tego,jeszcze ich umysły nie są zamknięte w
brudnym systemie,przekonań i ludzkich ograniczeń. Warto wsłuchać się w te małe istoty,co mają Nam wartościowego do przekazania.Może jednak Twoje dziecko jest jeszcze w takim wieku,gdzie pamięta jak to było,gdy
zdecydowało się wybrać właśnie Ciebie na swoją mame czy tate?Albo pamięta swoje rodzeństwo,dziadków tudzież w innym wcieleniu,siegając pamięcią była 'zamiana ról',że to właśnie Ty byłaś tym dzieckiem,którym się opiekowało.
Nie śmiej się,proszę,słysząc to z ust 3 czy 4-latka.Wszystko jest możliwe.Słuchajmy ich.Słuchajmy Naszych dzieci i pytajmy.Zadawajmy pytania ale na spokojnie.Nie wyśmiewając,nie kręcąc nosem ''bo może to tylko wyobraźnia'',''co ono plecie'' - nie do końca tak musi być i nie przyjmujmy tego za pewne ale dobrze by było,żebyśmy wzieli to pod rozwagę.Po prostu ich wysłuchajmy.Książka warta przeczytania. Dla zainteresowanych reinkarnacją
i sensu jaki ona niesie - jak najbardziej warto po nią sięgnąć.

Dzieci widzą,pamiętają dużo więcej.
Pamiętają swoje dawne wcielenia.
usuniętym z wiary katolickiej.Zapominamy po co Tu...

• Ezoteryka
  • LEGIMI