Jak usłyszeć swoje Anioły

P&G Editors
2009-09-26
2009-09-26
Patrycja Lech

Okładka książki Zero ograniczeń. Sekret osiągnięcia bogactwa, zdrowia i harmonii ze światem Ihaleakala Hew Len, Ph.D, Joe Vitale
Zero ogranicze... Ihaleakala Hew Len,...
Okładka książki Biała Księga Judy Zebra Knight, Ramtha / JZKnight
Biała Księga Judy Zebra Knight, ...
Okładka książki Proś, a będzie Ci dane Esther Hicks, Jerry Hicks
Proś, a będzie... Esther Hicks, Jerry...

Zaintrygował mnie tytuł "Jak usłyszeć swoje anioły" i postanowiłam sięgnąć po tę pozycję.
Chociaż rozwijam się duchowo i właściwie wierzę w obecność aniołów, nigdy nie myślałam o tym, aby się z nimi próbować skontaktować lub prosić o pomoc w codziennym życiu, do czego Doreen Virtue bardzo nas namawia.
Z książki dowiadujemy się w jaki sposób anioły się z nami komunikują i w jaki sposób możemy polepszyć te komunikację.
Po przeczytaniu książki nie czuję, że dokonałam jakichś wielkich i niebywałych odkryć, jednakże autorka książki nas zapewnia, że kontakt z aniołami również często jest lekceważony, ponieważ jest on tak prosty i intuicyjny, że każdy prawdopodobnie miał już okazję to wypróbować, choć nigdy by nie pomyślał, że to jest możliwe. A kontakty z aniołami są możliwe i dostępne dla każdego, wystarczy tylko uwierzyć.

Serdecznie polecam 💖✨

Z książki dowiadujemy się w jaki sposób anioły się z nami komunikują i w...

W sumie najważniejsza myśl przewodnia jest taka, że Anioły są dostępne dla każdego tu i teraz. W książce jest też pokazane jak rozróżniać głos Aniołów vs. głos ego. Pozycja co prawda nie wyczerpuje tematu, ale zachęciła mnie do szukania innych książek dotyczących kontaktów z Aniołami.

Jedna z moich pierwszych książek o Aniołach.To dzięki Doren Virtue zakochałam się w Anielskiej sile, kartach i...dostrzegłam ich obecność na co dzień.

• Anioły
  • 2017-2020