Zwierzomówcy. Znak pająka

inne
Edipresse
2015-12-01
2015-12-01

Mroczna, klimatyczna ale i urocza opowieść o chłopcu, który żyje z krukami i rozumie ich mowę. Świetna pozycja dla młodszych i starszych nastolatków, które przebrnęły już przez Pottera, Spirit Animals, Baśniobór i dobrze czują się w takiej tematyce. Sama przeczytałam z przyjemnością.

Jednym słowem jest to historia dla dzieci i młodzieży, dlatego bardzo ciężko było mi przejść przez jej bajkowe zakończenia i problemy. Oprócz tego składnia zdań też miała wiele do życzenia. Fabuła jako tako trzyma ramę i gdyby tylko ktoś ją troszkę podkręcił, można by z tego zrobić niezłą powieść sensacyjną.

Dodaj cytat z książki Zwierzomówcy. Znak pająka