Matka much

Okładka książki Matka much
Jacob Grey Wydawnictwo: Edipresse Cykl: Zwierzomówcy (tom 2) fantasy, science fiction
fantasy, science fiction
2015-01-01
Anna Czajkowska

Okładka książki Starcie potworów Chris Columbus, Ned Vizzini
Ocena 7,4
Starcie potworów Chris Columbus, Ned...
Okładka książki Starcie światów Chris Columbus, Chris Rylander, Ned Vizzini
Ocena 7,7
Starcie światów Chris Columbus, Chr...

Cześć jest lepsza od poprzednika. Akcja jest wartka, napięcie rośnie z każdą stroną, mocno angażuje czytelnika w czytaną historię. Zdecydowanie warto po tę pozycję sięgnąć!

Dodaj cytat z książki Matka much