Okładka książki Upiorne działanie na odległość i jego wpływ na czarne dziury, Wielki Wybuch i teorię wszystkiego
George Musser Wydawnictwo: Copernicus Center Press astronomia, astrofizyka
astronomia, astrofizyka
Spooky Action at a Distance. The Phenomenon That Reimagines Space and Time--and What It Means for Black Holes, the Big Bang, and Theories of Everything
Copernicus Center Press
2018-03-15
2018-03-15
Łukasz Lamża
astronomia astrofizyka fizyka kosmos wszechświat czarne dziury czasoprzestrzeń