Irvin

Okładka książki Irvin Krzysztof Bonk
Okładka książki Irvin
Krzysztof Bonk Wydawnictwo: Self Publishing Cykl: Synteza Nadprzestrzeni (tom 1) fantasy, science fiction
Synteza Nadprzestrzeni (tom 1)
Self Publishing
2018-02-01
2018-02-01

Używając tytułu pewnego oscarowego filmu można powiedzieć, że w książce mamy Wszystko, wszędzie naraz.
Gdyby usunąć wszelkie powtórzenia, błędy jak "pikowanie w dół", książka byłaby jeszcze krótsza.
Zobaczymy co przyniosą kolejne części.

Zobaczymy co przyniosą kolejne części.

Powiem że mnie pierwsza część nie zachwyciła, ale skuszę się na drugą.

Powiem że mnie pierwsza część nie zachwyciła, ale skuszę się na drugą.

Jakaś idea tam świta... ale bateria jej chyba siada. Mieszanka wybuchowa: kosmici, androidy, mutanci, konserwatyści - po prostu musi wybuchnąć wojna. W zasadzie już trwa, i to nie od wczoraj. Ale w tym zagmatwaniu pomysłów chyba nawet autorowi trudno się odnaleźć, a co dopiero czytelnikom. W dodatku styl przypomina pisaninę dzieciaka z jednej ze starszych klas podstawówki.

Żenada. Za 3 tysiące lat? Totalny brak wyobraźni i antykultura w głowie.
Ludzie coraz głupsi i autorzy książek też.
Multi-kulti + gender dla ubogich duchem i ograniczonych umysłowo.

Żenada. Za 3 tysiące lat? Totalny brak wyobraźni i antykultura w głowie.
Ludzie coraz głupsi i autorzy książek też.
Multi-kulti + gender dla ubogich duchem i ograniczonych umysłowo.

Tygodniowe Wyzwania Książkowe: 158 - Kolorowa okładka

Tygodniowe Wyzwania Książkowe: 158 - Kolorowa okładka

Tematyka ciekawa (szczególnie nawiązania do świata nauki) i z humorem. Doceniam również za wspomnienie o niezniszczalnych niesporczakach :)
Książka trochę za krótka - mimo tego polecam!

Książka trochę za krótka - mimo tego polecam!

Słuchałem audiobooka. Miło spędziłem czas :)

Słuchałem audiobooka. Miło spędziłem czas :)

• Serie
  • Serie - czekające na przeczytanie