Powstańcy Czerniakowa. Kim byliśmy.

Janusz Dereziński Wydawnictwo: Inne historia
Powstańcy Czerniakowa. Kim byliśmy
Inne
Czerniakow Powstanie Warszawskie analiza socjologiczna Kryska
Powstańcy Czerniakowa. Kim byliśmy
historia
Czerniakow Powstanie Warszawskie analiza socjologiczna Kryska

Książka niezwykła jak na tematykę Powstania 1944, bo Autor zajmuje się analizą socjologiczną dotyczącą przekroju społecznego żołnierzy Zgrupowania „Kryska” poczynając od struktury wiekowej poprzez pochodzenie i wykształcenie a skończywszy na strukturze zawodowej. W książce niemal 1000 zdjęć portretowych żołnierzy Zgrupowania, opisy walk na Czerniakowie i kalendarium strat....

• II Wojna Światowa
  • Powstanie Warszawskie

Dodaj cytat z książki Powstańcy Czerniakowa. Kim byliśmy.