Napoleońskie dziedzictwo na Mazowszu. Twierdza Modlin w latach 1806-1830

Okładka książki Napoleońskie dziedzictwo na Mazowszu. Twierdza Modlin w latach 1806-1830
Piotr Oleńczak Wydawnictwo: Mazowieckie Centrum Kultury i Sztuki, TRIO Seria: Mazowiecka Akademia Książki historia
historia
Mazowiecka Akademia Książki
Mazowieckie Centrum Kultury i Sztuki, TRIO
2008-01-01
2008-01-01

Okładka książki Mapa Twierdzy Modlin i okolic + plan Cytadeli Piotr Oleńczak, Teodor Tuszko
Ocena 5,0
Mapa Twierdzy ... Piotr Oleńczak, Teo...
Okładka książki Twierdza Warszawa. Przewodnik historyczny Piotr Oleńczak, Teodor Tuszko
Ocena 7,2
Twierdza Warsz... Piotr Oleńczak, Teo...