Kup teraz - 1 oferta w cenie od 20.71 zł do 20.71 zł

Wydawnictwo Rajd
Modlin twierdza fort przewodnik
turystyka, mapy, atlasy
Modlin twierdza fort przewodnik

Gdy nabyłem tę książkę, to żałowałem że nie została napisana i wydana wcześniej, właśnie takiej pozycji mi brakowało podczas włóczenia się po Twierdzy Modlin.

Mamy tutaj opisaną historię twierdzy, do tego garść ciekawostek... jednak moim zdaniem najważniejsza jest część, w której wszystko po kolei jest opisane - forty, koszary, działobitnie, bastiony, bunkry, bramy,...

• Historia
  • Fortyfikacje