Reasonable Doubt: Volume 1

Okładka książki Reasonable Doubt: Volume 1 Whitney G.
Okładka książki Reasonable Doubt: Volume 1
Whitney G. Wydawnictwo: CreateSpace Independent Publishing Platform Cykl: Domniemanie Niewinności (tom 1) literatura piękna
Domniemanie Niewinności (tom 1)
Reasonable Doubt: Volume 1
CreateSpace Independent Publishing Platform
2014-03-31
2014-03-31

Prymitywny erotyk, pretensjonalna historia, na szczęście krótka. Nie rozumiem tak wysokich not czytelniczek. To naprawdę komuś się podoba??????

Bardzo krótka, momentami zabawna, ale mam wrażenie, że trochę niedopracowana. Pomysł wyśmienity, aż szkoda, że nie był bardziej rozbudowany. Wiem, że są kolejne tomy, ale to mogła być historia na 3 pełne, długie książki.

Książka na raz. Napisana przyjemnym językiem, czyta się bardzo szybko. To przyjemna historia pomimo braku większej fabuły i przewidywalności.

Bardzo krótka książka na jeden wieczór. Zanim dobrze się rozkręci, już się kończy.
O ile lubię książki autorki, ta nie przypadła mi do gustu. Sposób, w jaki bohater traktował dziewczynę, jak ona pozwala się traktować oraz brak jakiegoś tła, mocno mnie rozczarowały.
Nie jestem pewna czy pójdę w te historię dalej. Chyba tylko jeśli bed się bardzo nudzić.

Napewno nie zapadnie mi w pamięci, do przeczytania w 1 wieczór( książka jest b. krótka).Pomysł na fabule całkiem fajny ale wykonanie kiepskie.

Ale to już było ....
Średnia ,przeciętna ,przewidywalna .

Tym razem Whitney G mnie rozczarowała . Czytałam ,,Turbulencję '' i jej serię krótkich nowelek ,,Intensywne Doznania'' i wszystkie te cztery książki mi się podobały .Tym razem historia nie zrobiła na mnie wrażenia . Wydaje mi się, że autorce skończyły się pomysły i powiela te same sprawdzone schematy a zmieniają się tylko imiona ,wygląd i zawód głównych bohaterów .Cała reszta pozostaje bez zmian niczym kalka. Przeczytam kolejne części bo są krótkie i zostały mi pożyczone wszystkie na raz ale gdybym miała kupić to nie kupiłabym kolejnej części bo niezbyt mnie ciekawi co się wydarzyło w życiu Andrew te 6 lat temu. Podejrzewam co to będzie , w jakim kierunku pójdzie autorka i wątpie,żeby coś mnie jeszcze zaskoczyło.

Ale to już było ....
Średnia ,przeciętna ,przewidywalna .

Ani porywająca historia, ani bohaterowie, którzy ciekawią, ani sposób pisania… Nic tu się nie składa. Nawet sceny seksu są nijakie. 3, bo bardzo szybko się czyta.

#4/2022
Dobra. Powtarzający się schemat, jednak wcale nie przeszkadza to czytać i dobrze się bawić. Super.

#4/2022

Książka napisana według schematu z najpoczytniejszej książki autorki - więc gościu taki sam, ale teraz jest prawnikiem. A laska znów jest niewinną istotą - teraz zamiast stuardesy jest stażystka. Ale niemiła niespodzianka - zanim się zaczęło, już się skończyło. Żenada. Nie dajcie się nabić w butelkę.

Na półkach: , , , , , , , ,

Zaciekawiona lekkim piórem autorki, przez jej krótki cykl "Intensywne doznania", postanowiłam sięgnąć po jej następne książki. I przepadłam.

Spodobał mi się sam opis, bo od razu mi się skojarzył z ulubioną przeze mnie książką ze wspomnianego cyklu (Grzeszny doktor).

Tam też była aplikacja internetowa, jakieś kłamstewka, urażony mężczyzna, który czuł się oszukany, ale jednak ciągnęło go do tej kobiety.

Z góry założyłam, że tutaj będzie bardzo podobnie. To znaczy że, fabuła będzie tak samo lekka i zabawna, ale gdy zaczęłam czytać, a książka pochłaniała mnie strona za stroną, dotarło do mnie, że ta historia to trochę większy kaliber. To nie jest słodka historia o "przemawiających się" ludziach, którzy na siebie lecą, ale duma nie pozwala się przyznać.

Tu są demony przeszłości, które każde z nich skrzętnie ukrywa i boi się ich wyjścia na światło dzienne ale mimo to, gdy ich kontakt rozpoczęty przez stronę internetową dedykowaną wyłącznie prawnikom, pogłębia się, oboje dają się wciągnąć w te rozmowy, jednak bacznie pilnują aby nie powiedzieć za dużo.

Polubiłam głównych bohaterów praktycznie od pierwszych stron książki. Mają w sobie to wszystko co powinni mieć, aby czytelnik miał wrażenie, że są prawdziwi.

Do tego ten wątek erotyczny, gdy mimo wszelkich zgrzytów między nimi, nadal ich do siebie ciągnie i nie potrafią temu zaprzeczyć. Bajka.

A zakończenie? Totalne zaskoczenie dla mnie! Zmusza do tego aby od razu sięgnąć po drugi tom.

Polecam! To naprawdę ciekawa i wciągająca książka.

Whitney G. Oskarżyciel Zobacz więcej