Zmagania Powietrzne nad "Krainą porannego spokoju". Działania lotnictwa w wojnie koreańskiej 1950-1953.

Piotr Taras Wydawnictwo: Napoleon V powieść historyczna
Napoleon V
powieść historyczna

M*A*S*H i aleja MiG-ów
Kolejna odsłona Napoleona V za mną. Na wstępie krotko o wydaniu - podwyższony standard a w nim:
-twarda oprawa (niestety nie lakierowana- jak się czytelnika rozpieszcza luksusami, to potem gdy ich brak ten marudzi);
-bardzo dobrej jakości papier;
-szyty grzbiet.
Czyli klasyka w wykonaniu wydawnictwa.
Konflikt w Korei był stosunkowo słabo opisywany w...

Dyskusje

• Historia