Suka śmieje się ostatnia

Madamme Connasse Wydawnictwo: Feeria rozrywka
Madame Connasse se lâche!
Marynia Bicz
Feeria
Madame Connasse se lâche!
rozrywka
Marynia Bicz

Nie można tego nazwać książka raczej, zbiorem cytatów zamkniętych w okładce. Jednak fajne gdy chce się człowiek oderwać i poszukać ciętej riposty.

Publikacja bardzo traci na tym, ze jest przekładem z j. francuskiego. Nie ma gry słów, nieraz sens jest kompletnie zatracony, a ogromna część tekstów jest oklepana. Czyta się szybko. Pewnie na półce pozostanie, bo jednak jest to coś innego.

Książka o ile mogę tak ją nazwać a raczej zbiór śmiesznych, ciekawych i wartych zapamiętania cytatów. Fajna jeśli chcecie zrobić sobie przerywnik od książek, albo na poprawę humoru.

Natrafiłam na nią totalnym przypadkiem, zdobyłam za przysłowiowe grosze. Kiedy łapie tzw. "doła" niezależnie od czego - ta książeczka to lekarstwo naturalne! Czyli dobry humor i śmiech. Mimo wielu niepochlebnych opinni ja polecam się z nią zapoznać, jeśli tylko macie taką ochotę! :)

Idealny przykład na to, jak zmarnować papier. Więcej nie trzeba.

To takie cudowne uczucie, kiedy masz zły humor, a twój ulubiony kurier przynosi Ci książkę, ale taką, że humor Ci się całkowicie poprawia, a każdy cytat analizujesz z własnych życiem. Mowa o książce Madame Connasse ,, Suka śmieje się ostatnia''.

Jest to tak zabawna książka, zbiór cytatów i złotych myśli, że siedzisz i się śmiejesz sama do siebie. Ja tak miałam. W tej...

Wypożyczyłam z biblioteki, bo myślałam, że to będzie coś w stylu Pani Bukowej. Dostałam teksty z kwejka, demotywatorów i tego typu stron, tylko, że na papierze...

Lekka książeczka na poprawienie humoru. Nic ambitnego ale można się pośmiać.

Napisana przede wszystkim z humorem i lekki pazurem książka tak naprawdę po trochę o każdej kobiecie. Jest to bardziej zbiór złotych myśli niż inny gatunek, jednak warto zapoznać się i z tą pozycją.

Jest wulgarnie (ale takie jest założenie), ostro i konkretnie. Niby ok, ale jakoś tak płytko. Wolę oglądać Stand up'y.

Dyskusje

• 2018