Trust Again

Mona Kasten Wydawnictwo: Jaguar Cykl: Begin Again (tom 2) literatura młodzieżowa
Trust again
Ewa Spirydowicz

Recenzje oficjalnych recenzentów i

New Adult w najlepszym wydaniu

2 Link do recenzji

Ta historia była dosyć zabawna, momentami smutna oraz taka dosyć życiowa. Ciężko nie polubić naszych głównych bohaterów, ale Ci poboczni również bardzo szybko przypadli mi do gustu.

Początek książki mnie zaskoczył, spodziwałam się dalszej historii Alli i Kadena a tu czytam o Down i Spencerze. Bardzo zaskoczyło mnie to ale oczywiście w dobry sposób. Nie czytałam opisu przed rozpoczęciem książki i chyba wyszło mi to na dobre ;P Polecam !

Bardzo ciekawa i ekscytująca książka. Pełna emocji i zwrotów akcji. Opowiada o dziewczynie, która nie wierzy już w miłość, ponieważ została boleśnie zraniona i nie dopuszcza do siebie nikogo. Lecz kiedy poznaje chłopaka, który ma za sobą ciężar przeszłości zakochuje się. Jest to kontynuacja powieści "Begin Again" z perspektywy innej osoby.
Polecam.

Książka bardzo fajna, ciekawa, zabawna i wciągająca. Główni bohaterowie byli niesamowici, już czytając pierwszą część podejrzewałam, że Dawn i Spencer będą razem. Szczególnie pokochałam głównych bohaterów, ponieważ strasznie brakowało mi takich postaci: miłych, pomocnych, mega zabawnych i ciekawych. Nie mogłam się oderwać od czytania! Humor Spencera tak mnie bawił, że...

więcej Oznaczone jako spoiler Pokaż mimo to

W poprzedniej recenzji napisałam że historia napisana przez Rachel E. Carter zamienia się w romans, nie mam zamiaru zaprzeczać tej tezie, jeszcze bardziej się umocniłam w tym zdaniu , po przeczytaniu „Kandydatki”. W poprzednich częściach dostaliśmy wątek czarów, szkolenia bojowego , w tej części dostaliśmy rozgrywki polityczne oraz została nam ukazana mroczna tajemnica z...

Trust again zdecydowanie przypadła mi do gustu o wiele bardziej niż Begin Again. Może to dlatego, że sama jestem bardziej jak Dawn niż jak Allie. Moglam znaleźć więcej powiązań i odwołań do swoich doświadczeń, a takie książki, gdzie możemy utożsamić się z bohaterem czyta się chyba po prostu lepiej. Przebrnęłam przez nią w ekspresowym tempie, nie mogłam się oderwać. Fajnie,...

Przyjemna książka dla rozrywki, zabawy i rozluźnienia po stresującym tygodniu. Pokazująca jak przeszłość może nas złamać i nie wypuścić z swoich szponów.

Gdy tylko Dawn spotkała Spencera, wiedziała, że będą z nim kłopoty. Spencer jest chłopakiem w jej typie, jednak postanowienie dziewczyny, by nie wiązać się z żadnym mężczyzną, staje im na drodze, by stworzyć związek. Mimo to Spencer nie należy do ludzi, którzy szybko się poddają. Jednak chłopak skrywa tajemnice, która może wiele zmienić.
To jest moja ulubiona część ze...

Na półkach: , , , , ,

Zdecydowanie jest to bardzo przyjemna i lekka książka. Zupełnie się nie spodziewałam tego, czym zajmuje się Dawn w wolnym czasie i jaka była jej historia, mam trochę wrażenie, że autorka sama nie wiedziała, że historia Dawn i Spencera tak się rozwinie (chodzi mi tu o czas kiedy pisała 1 tom). Spencer jest niesamowitym facetem, którego przeszłość jest tragiczna i tym razem...

Bardzo mi się podobała, ale jednak muszę przyznać, że pierwsza część bardziej skradła moje serce i poruszyła mnie mocniej. Tutaj ciut irytowała mnie główna bohaterka. Mimo tego książkę czyta się lekko i przyjemnie.

Dyskusje

1 128