Trust Again

Okładka książki Trust Again
Mona Kasten Wydawnictwo: Jaguar Cykl: Begin Again (tom 2) literatura młodzieżowa
literatura młodzieżowa

Oficjalne recenzje i

New Adult w najlepszym wydaniu

Link do recenzji

1161 164 88

Piękna, ciepła, wzruszająca historia. Pierwsze kilka rozdziałów akcja musiała się nieco rozkręcić i nie wciągnęła mnie od razu. Jednak gdy już w pełni zaangażowałam się w losy bohaterów, nie mogłam sie oderwać. Polecam, polecam, polecam!

Bardzo mnie wciągnęła historia Spencera i Dawn. Mimo ciężkich przeżyć mieli na tyle siły, aby udźwignąć to wspaniałe uczucie, które powstało pomiędzy nimi. Polecam

„Trust Again” to druga części serii „Begin Again”.
Dawn i Spencer są najlepszymi przyjaciółmi i ich więź powoli robi się coraz głębsza. Mimo, że ich relacja jest dość burzliwa, to mają swoje szczęśliwe zakończenie, co jest lekko przewidywalne. Są oni bohaterami, których nie da się nie polubić.
Mona Kasten opisuje życie paczki przyjaciół, więc oczywiste było, że w drugim...

Fajna

Zabawna, urocza, pełna namiętności oraz silnych uczuć. Absolutnie porywająca. Przeczytałabym ją za jednym zamachem, gdyby nie te kompletnie niepotrzebne sesje, z trudem się od niej oderwałam. Z książkami Kasten zetknęłam się już wcześniej, pierwszą część trylogii Maxton Hall - Save Me - kupiłam pod wpływem impulsu, zainteresowała mnie okładka (tak, przyznaje bez bicia,...

Na półkach: , , , ,

Naprawdę fajna książka, jednak pierwszy tom podobał mi się bardziej. Co nie zmienia faktu, że polecam fanom tego gatunku.

Swoją przygodę z twórczością Mony Kasten rozpoczęłam z "Trust Again", która jest drugą książką serii zaraz po "Begin Again".
Występują powiązania z bohaterami poprzedniej części, co sprawia, że bardziej wczuwamy się w "świat" wykreowany przez autorkę.
Styl pisania autorki jest warty uwagi. Jest lekki, subtelny, czyta się z przyjemnością.
Romans jest poprowadzony bez...

Bardzo płynnie się czyta tę serię. Bohaterowie są bardzo ciekawie wykreowani.

Jeszcze żadna z książek Mony Kasten mnie nie rozczarowała. „Trust again" jest naprawdę tak samo cudowne jak wszystkie pozostałe, które do tej pory czytałam.

Tym razem główną bohaterką jest Dawn, która przysięgała sobie, że już nigdy nie zaufa żadnemu mężczyźnie. Spencer jednak nie zamierza się poddać, bo stracił dla niej głowę, gdy tylko ją zobaczył. Żeby odnaleźć razem...

Kolejna świetna historia.
Mona zdecydowanie chwyta za moje serce a jej książki mają nade mną władze.

1 560
  • 2018