Pleban spod Giewontu

Maciej Pinkwart biografia, autobiografia, pamiętnik 536 str.
Wydawnictwo WAGANT
biografia, autobiografia, pamiętnik

Wydawnictwo WAGANT
biografia, autobiografia, pamiętnik

Porównaj ceny i

Rzetelne opracowanie, jak przystało na monografię, życia i wszechstronnej działalności pierwszego proboszcza zakopiańskiego. Prawdziwego pasterza, kreatora zmian a jednocześnie najważniejszej z „legendowych postaci zakopiańskich”. Monografia opisuje rodzinę, edukację i ścieżkę kapłańską ks. Józefa Stolarczyka. Pokazuje go jako człowieka o wielu pasjach - społecznika,...

Dyskusje

• 52 książki 2017