Halloween Treats

2016-10-19
33 min.
0425281965

2056

Raven Treat jest nauczycielką w szkole podstawowej i jest zauroczona wujkiem jednego ze swoich uczniów. Pożąda go z daleka i niewiele robi w tym kierunku, aby to zmienić.

Jack Bates ma obsesje na punkcie Raven odkąd ją tylko zobaczył. Potańcówka z okazji Halloween w szkole jest dla niego świetną okazją, aby uczynić ją swoją i sprawić, aby nigdy od niego nie uciekła.

Wow to jedna z rozsądniejszych książek Riley. Jest nawet akcja - jupii!!!! Pomijając stalking Jacka (kamery - ja bym się wściekła!),co jest nornalne w świecie Alexy, mamy faktyczną możliwość poznania trochę bohaterów. Być może to nie jest nic wielkiego, ale jak na standrdy Riley to już coś. Raven też jest w miarę rozsądną, młodą kobietą (nie dzieckiem mającym jakieś 18 lat),pragnącą mieć swoją rodzinę. Jack ze wszystkich bohaterów Alexy jakich miałam przyjemność poznania jest najfajniejszy. Okej, ma mały problem z kamerami, ale poza tym jego jedyną wadą jest to, że zakochał się od pierwszego wejrzenia. Poznajemy go też w innym środowisku, jaki jest ze swoim siostrzeńcem oraz swoją siostrą. Za co brawa. Jak zawsze kończy się ekstra seksem, ale już tak mi to bardzo nie przeszkadzało. Te krótkie nowelki bardzo szybko się czyta, w większości mnie irytyją, ale ta pozycja okazała się całkiem okej.

Jak zwykle krótka historyjka miłosna, w której wszystko dzieję się bardzo szybko. W sam raz na poprawę humoru, ponieważ jest miło, słodko i radośnie.

Szybko, krótko z dużą ilością erotyzmu - domena Alexa Riley. Takie czytadełko na poprawę humoru...

• Romans
  • Alexa Riley