Bajki z mchu i paproci

Okładka książki Bajki z mchu i paproci
Václav Čtvrtek Wydawnictwo: Polityka Seria: Cała Polska Czyta Dzieciom bajki
2017-09-01
1997-01-01
Hanna Kostyrko, Maria Marjańska-Czernik
Żwirek Muchomorek Żwirek i Muchomorek bajki czeskie skrzaty

Tak samo dobre jak seria animowana. Polecam!

Bardzo przyjemnie czytało się o przygodach Żwirka i Muchomorka no i teraz będziemy musiały w lesie uważać by nie podeptać... wiadomo kogo :).

Arcydzieło! Niedoceniane chyba ze względu na przestarzałą szatę graficzną. Ale treść palce lizać. Wyjątkowa wyobraźnia autora, niezwykłe surrealistyczne poczucie humoru i cudowny styl, w którym jest tylko tyle słów, ile potrzeba - żadnego zbędnego. Dla dorosłych tak samo dobre jak dla dzieci.

• Literatura czeska
  • Dziecięce
  • Półka Agnieszki
  • 2020
  • 2021

Dodaj cytat z książki Bajki z mchu i paproci