Sweet Cheeks. Zapach namiętności

2018-03-14
Data 1. wydania:
2016-11-14
Marcin Machnik
hollywood gwiazda miłość ślub partner wesele romans pożądanie namiętność ciacho

Pierwsze moje spotkanie z autorką i jestem zadowolona, bo sposób jej pisania zaspokaja mój głód emocjonalny.
Uwielbiam takie historie, a tutaj byli sympatyczni bohaterowie, dużo dramatów, sporo opisów emocji i nie gonili się w nieskończoność, jak to często bywa w tego typu książkach.
Ja jestem na tak 🙂

O matko ! Kocham książki Bromberg!
Sweet cheeks była jak najlepsza babeczka, słodka , nieprzewidywalna, i nie wiadomo co będzie dalej... Był i smutek i łzy ,taka emocjonująca huśtawka ,ale jaka wspaniała.

1911

144/2021

Saylor i Heyes

Pokochałam ją za serię Driven. Książka średnia, tamtej serii nic nie przebije. Raczej szybko zapomnę. Za dużo cukru.

Niestety zawiodłam się. Lubię twórczość autorki niestety tm razem książka mnie nie porwała. Za długie opisy, akcja dopiero w połowie książki. Słabo 😟

58/21 Saylor jest właścicielką niewielkiej kawiarneki specjalizującej się w wypiekach babeczek, cała swoją energię wkłada w utrzymanie swojego biznesu na powierzchni wody.  W 9 miesięcy po zerwanych zaręczynach z mężczyzną z którym spędziła ostatnie siedem lat życia, dostaje zaproszenie na jego ślub. Nie tylko data ślubu jest dokładnie taka sama, ale wszytkie inne detale...

Fajna, nie za długa, trochę zbyt długie opisy ale generalnie było ok.

Ksiazka z polecenia kolezanki, zbierałam się bardzo długo za jej przeczytanie i aż za długo. Ksiazka mnie powalila całą historia momentami wywołała U mnie łzy , a czasami uśmiech na twarzy . Super warto przeczytać tą historię.

W K. Bromberg zakochałam się od serii "Życiowi bohaterowie". Gdy zaczynałam czytać tę książkę myślałam, że ona mi się nie spodoba, ponieważ akcja toczyła się zbyt wolno i nie mogłam wkręcić się w życie bohaterów. Jednak gdzieś przy 100 stronie ta książka mnie kupiła, co prawda myślałam że Heyes - główny bohater, będzie musiał dłużej i jeszcze ciężej zabiegać o Saylor, bo...

Tą książkę przeczytałam już dawno temu, ale pamiętam o niej cały czas. Chyba przez wspaniałych bohaterów, mnóstwo humoru. "Sweet cheeks" @kbromberg, właśnie o niej mowa ❤️
Bohaterami książki są Saylor, która prowadzi upadającą cukiernię. Była w związku z Mitchem, który od zawsze był egoistą i snobem... Na domiar złego ex narzeczony zaprasza ja na swój ślub... Zabawne...

Przeczytałam i mam mieszane uczucia. Początkowo jak dla mnie nuda, brakuje dialogów, miałam wrażenie że książka składa się w większości z przemyśleń głównych bohaterów. Później trochę lepiej, historia się nieco rozkręca. Mimo wszystko drugi raz nie sięgnęłabym po nią.

• 2018
  • E-book