Zakochać się na zabój

Okładka książki Zakochać się na zabój
Max Monroe Wydawnictwo: Filia Cykl: Bad Boy Billionaires (tom 2) Seria: Bad Guys literatura obyczajowa, romans
literatura obyczajowa, romans
Bad Boy Billionaires (tom 2)
Bad Guys
Data 1. wydania:
2016-07-26
Katarzyna Agnieszka Dyrek

Rewelacja, super książka.
Powieść pozytywnie nakręcona, przebojowa, śmieszna a zarazem pokazująca życie codzienne bohaterów nie tylko ze strony sypialni. Książka na poprawę samopoczucia.
Uwielbiam książki które przy nich można się pośmiać a zarazem wzruszyć. Polecam.
P.S.
Parę słów do wydawnictw o ile czytają opinie czytelników.
Dlaczego nie wydajecie dalszych książek Max Monroe po Polsku? :(
Czy ktoś mi odpowie?
Z góry dziękuje :)

Rewelacja, super książka.
P.S.
Parę słów do wydawnictw o ile czytają opinie czytelników.
Dlaczego nie wydajecie dalszych książek Max...

fajna :) lekka :) z poczuciem humoru :)

fajna :) lekka :) z poczuciem humoru :)

Banalnie wulgarny romans...

Banalnie wulgarny romans...

Zasada 1. Ten, kto zapomni włączyć zmywarkę, przez godzinę chodzi po mieszkaniu bez koszulki.

Jakkolwiek dziwnie to brzmi teraz, zaraz wam wszystko wyjaśnię.

Ona- dzika, odważna, pozbawiona skrupułów i wstydu, szalona, piękna, pyskata, nieskrępowana, pewna siebie. Cassie Philips to zawodowa fotografka, robiąca zdjęcia atrakcyjnym mężczyznom. Chłopak-brak.

On- przystojny, męski, wysportowany, zabawny, czarujący, seksowny lekkoduch, uzależniony od adrenaliny milioner. Thatcher Kelly to zawsze skory do żartów mężczyzna, któremu trudno się oprzeć. Stałe związki- brak.

Jej przyjaciółka i jego przyjaciel są małżeństwem, stąd główni bohaterowie się znają. Poważniej łączy ich jednak żart. Cassie bardzo chce utrzeć nosa mężczyźnie, który to zawsze stroi sobie żarty z innych. Wprowadza się więc do niego i dezorganizując jego życie. Thach nie chcąc przegrać tej wojny udaje, że mu to nie przeszkadza i zaczyna traktować kobietę jak swoją dziewczynę. Gdy ona kupuje mu świnię jako domowe zwierzątko, on zapisuje ją na 5 kilometrowy bieg o 6 rano w parku. Ona zabiera go do swoich rodziców, on funduje jej skok ze spadochronu. Gdzie zacierają się granice pomiędzy żartem a prawdziwym życiem i prawdziwymi pragnieniami Cassie i Thatcha? Czy wtedy kiedy on kupuje jej pierścionek i się oświadcza? Wtedy kiedy dopuszcza ją do swoich największych sekretów i odsłania całego siebie? A może wtedy kiedy ona uświadamia sobie, że jest to jej pierwszy prawdziwy związek w życiu i nie wyobraża już sobie innego mężczyzny obok siebie? Czy to jeszcze żart czy jednak miłość?

Ok! Dodajmy do tego jeszcze SEKS, seks i jeszcze więcej seksu :D Przysięgam, że wybierając tą książkę do czytania nie miałam pojęcia, że jest to erotyk. Ale bawiłam się wyśmienicie, na prawdę. Niczym nie skrępowani, pozbawieni wstydu i na prawdę lubiący seks bohaterowie, pieprzne sms i rozmowy dostarczają wiele wrażeń i rozrywki. Czyta się ją z wypiekami na twarzy. Powieść lekka, zabawna, niecenzuralna i w dodatku tak seksowna, że na prawdę trzeba ją przeczytać. Łóżkowe relacje głównych bohaterów to tło całej historii, ale potrafią sprawić, że podczas czytania można się nieźle... nakręcić :D Ja przeczytałam książkę, a mój mąż miał radochę ;) Jeśli czytaliście kiedykolwiek Greya i wam się podobał to gwarantuję, iż ta powieść spodoba się bardziej. Jeśli w jakimkolwiek momencie w waszym życiu natknęliście się na harlequiny, "Zakochać się na zabój" jest o niebo lepsze"! Erotyczne aspekty powieści nie są zbyt mocne, poważne i przesadzone jak w serii o Greyu, nie są również przesłodzone, przekoloryzowane jak w typowych romansach harlequinowskich.
Duża dawka świetnego humoru doskonale równoważy sceny seksu i życie bohaterów, dlatego też jest tak przyjemna w czytaniu.

Powieść jest też momentami poważna. Każde z bohaterów posiada jakiś bagaż doświadczeń życiowych, niekoniecznie przyjemnych. Thatcher w młodości był świadkiem śmierci swojej ówczesnej dziewczyny. Cassie do tej pory bardzo niestała w jakichkolwiek uczuciach i związkach obawia się jak zbuduje coś trwałego z Thatchem. Wieloaspektowa, dynamiczna, lekka a zarazem poruszająca życiowe problemy książka potrafi usidlić czytelnika aż do ostatniej strony. Z czystym sumieniem polecam - już tak bardziej wakacyjnie, gdyż idealna będzie na cieplutkie dni, gorące wieczory... :P

Jakkolwiek dziwnie to brzmi teraz, zaraz wam wszystko wyjaśnię.

On- przystojny,...

Drugi tom z serii również dobry. Oprócz ciekawych dialogów mamy również przyjemność poznać inspirujących ludzi., którzy potrafią się bawić. Ważne jest to, że w życiu zawodowym robią co trzeba ale nie zapominają, że życie to nie tylko praca - i to jest fajne. Dzięki takim książkom można się zastanowić jak przyjemnie przeżyć swoje życie by być szczęśliwym. Za to autorce jestem wdzięczna i dziękuję.

BOHATEROWIE:10/10
AKCJA:10/10
SPOSOB PISANIA AUTORKI 10/10
OKLADKA 9/10
KREATYWNOSC 10/10

Na tej książce płakałam... ze śmiechu! Jeśli chcecie coś śmiesznego, lekkiego to polecam w 100% :D

BOHATEROWIE:10/10
AKCJA:10/10
SPOSOB PISANIA AUTORKI 10/10
OKLADKA 9/10
KREATYWNOSC 10/10

nie jakoś język wypowiedzi razi mnie tak bardzo że podziękowałam po kilku stronach

boże co za dno, nie dokończyłam

boże co za dno, nie dokończyłam

Wiecie jak to mówią jak lubisz wkręcać ludzi ..? by uważać bo ktoś może wkręcić ciebie :P Po pierwszej części gdzie zaśmiewałam się jak obłąkana, nie mogłam się doczekać kiedy dorwę następny tom. i wiem wszystko już to było kobieta i mężczyzna którzy nie wierzą w związki na dłużej lubią się zabawić itp .... ale forma w jakiej to wszystko zostało napisane mnie rozłożyła na łopatki tak jak w pierwszym tomie. I tak jak przy poprzednim tomie mój mąż co chwilę pytał czy wszystko okej bo tak się śmiałam. Nie mogę doczekać się kolejnego tomu i mam nadzieję że szybko się pojawi

Jak dla mnie gorsza od poprzedniej, chociaż było tak samo słodko i pieprznie. Mimo to brakowało mi czegoś w tej historii. Może więcej dramatu? I myślę, że autorka mogłaby lepiej rozwinąć wątek Margo, wtedy książka zyskałaby więcej.

Max Monroe Zakochać się na zabój Zobacz więcej