Kochanka księcia

Okładka książki Kochanka księcia Geneva Lee
Okładka książki Kochanka księcia
Geneva Lee Wydawnictwo: Wydawnictwo Kobiece Cykl: ROYALS (tom 1) literatura obyczajowa, romans
ROYALS (tom 1)
Command Me
Wydawnictwo Kobiece
2018-03-07
2018-03-07
2016-01-18
Monika Pianowska
romans seks erotyka sekrety cierpienie miłość szansa związek pożądanie władza pozycja

Spodziewałam się czegoś zupełnie innego, czegoś lepszego.

Spodziewałam się czegoś zupełnie innego, czegoś lepszego.

Historia fajna. Takie poplątanie Greya i Rodziny Królewskiej. Fajnie się czytało. Trzeba lubić taki styl, bo wiele się działo.

ma w sobie tą książka coś co przyciąga. może te tajemnice, a może niepewność. chętnie przeczytam kontynuację.

Niegrzeczny książę i spokojna dziewczyna, trochę jak początek innej książki. Pomiędzy uczuciem bohaterki i walka z rodziną królewska jest tylko seks.

Zdecydowanie za dużo scen seksu. Bardzo dużo wątków podobnych do Greya.

Zdecydowanie za dużo scen seksu. Bardzo dużo wątków podobnych do Greya.

Na przyjęciu z okazji ukończenia szkoły Clara poznaje nieznajomego mężczyznę, jak się później okazuje księcia Aleksandra

Oznaczone jako spoiler Pokaż mimo to

Dzisiaj "Kochanka księcia" przygotuje Was na dłuższą podróż z Geneva Lee. Jest to pierwsza z trzech części królewskiej historii. Współczesna wersja kopciuszka. Dla mnie 8/10.
"Miał twarz, przez którą płakałyby anioły, a bogowie szliby na wojnę."

"Miał twarz, przez którą płakałyby anioły, a bogowie szliby na wojnę."

Hmm, hmm, hmm chciałabym napisać naprawdę coś fajnego o tej serii, ale nie przychodzą mi do głowy żadne słowa oprócz SEKS. 😂😂😂
Miłość może i gdzieś tam była między bohaterami, może i bohaterowie mieli jakieś problemy ale jedyne co pamiętam z całej serii to Seks na każdym kroku.
Parzyli się jak króliki aż w końcu książka stała się nudna i to z kolejnym tomem nudniejsza.
Kurcze, żeby nie zrozumieć mnie źle, lubię erotykę czytać,.lubię czytać romanse ale nie w takim wydaniu.
Mam wrażenie że bohaterów nic innego nie łączyło ze sobą tylko ten przeklęty SEKS.
Więc cóż jestem troszkę zawiedziona, że autorka do tego seksu nie dołączyła czegoś głębszego. Dla mnie puste książki z bardzo ogromną dawkę SEKSU !!

Mam bardzo mieszanie uczucia względem tej książki. Z jednej strony dostałam fajny pomysł na fabułę, a z drugiej banalny rozwój wypadków, czasami brak logiki i kiepską kreację bohaterów. Cała akcja rozegrała się jak dla mnie bardzo chaotycznie. Przez prawie całą książkę relacja między głównymi bohaterami opierała się na seksie. Nie było żadnych przesłanek za tym, że Clara zaczyna czuć do Alexandra cos więcej próczs pożądania i nagle kobieta stwierdza, że go kocha, ot tak. Najlepsza w całej historii była końcówka i to ona zachęciła mnie do sięgnięcia po kolejną częsć. Łudziłam się, że drugi tom będzie nieco lepszy.
Najbardziej zabrakło mi w tej książce oddania klimatu swiata królewskiego. Czasami autorka cos wtrącała, ale było tego o wiele za mało.
Co do samego stylu autorki czy języka, mam kilka zastrzeżeń. Podobnie jak już ktos napisał uważam, że niektóre wyrażenia były zbyt wulgarne nawet jak na taką książkę i najbardziej drażniło mnie okreslenie nabić na pal.

Dzisiaj "Kochanka księcia" przygotuje Was na dłuższą podróż z Geneva Lee. Jest to pierwsza z trzech części królewskiej historii. Ale od poczatku... Clara poznaje księcia w dość nietypowy sposób. Pocałunek z tajemniczym przystojniakiem zmienia jej wieczór juz na zawsze. Jednak Alexander nie chce zmieniać się dla tej dziewczyny. Czy ten zakazany romans ujrzy światło dzienne? I jak zareaguje na to królewska rodzina? Poznajcie historię kontrolującego księcia i zwykłej dziewczyny. Współczesna wersja kopciuszka.

• Romans