Akademia pana Kleksa

Jan Brzechwa Cykl: Pan Kleks (tom 1) literatura dziecięca 184 str.
Literatura klasyczna - Zielona Sowa

Zielona Sowa
literatura dziecięca
akademia kleks brzechwa

Kup książkę

"Zawsze wydawało mi się, że latanie jest rzeczą całkiem łatwą i że wystarczy tylko unieść się w powietrze, a już można poszybować wzorem ptaków aż po samo niebo."

Bardzo fantastyczna. Tak inaczej mówiąc dziecięca fantazja😉😉😉

Ciekawa ale pomieszana

niezła książka ale brakuje do ideału

Klasyka literatury dziecięcej.

Zwariowana i jednocześnie mistrzowsko napisana książka. Humor na najwyższym poziomie. Uwielbiam ją pomimo upływu czasu.

Jeśli myślicie, że raz przeczytana książka nie może być przez Was odebrana inaczej po kilkunastu latach, to jesteście w błędzie! „Akademię Pana Kleksa” czytałam mając osiem, może dziesięć lat. Minęło sporo czasu i postanowiłam odświeżyć sobie tę pozycję, by móc podzielić się swoją opinią na temat tej bajki tu na blogu. Co się zmieniło? Praktycznie wszystko!

Przyznaję, że...

Odkurzyłam ją po latach ... Na jej widok uśmiechnąłem się lekko ;) to książka mojego dzieciństwa i oczywiście lektura w podstawówce. Ciężko mi teraz ocenić samą książkę ponieważ, bądź co bądź, to książka dla dzieci, jednak interesująca i przykuwająca uwagę. Polecam drogie dzieci !!!

Że jest to książka która opowiada o przygodach Adasia Maślanki czyli 12 letniego chłopca który jest uczniem Akademii Pana Kleksa czyli zwariowanego professora który w bardzo fajny i śmieszny sposób uczy małych chłopców .Moja opinia brzmi tak że jest to bardzo fajna i zwariowana książka .Z całym sercem polecam ją przeczytać

Książkę czytałem mojemu synowi do poduszki i obydwaj możemy stwierdzić, że jest ona niesamowita. Dzięki magii pana Kleksa wróciłem myślami do beztroskiego czasu dzieciństwa, gdzie wiele spraw było tajemniczych albo chciało się mieć choć trochę magicznych zdolności aby ulżyć sobie w życiu. Mój syn zaś skwitował koniec czytania płaczem, "...bo Akademia się skończyła". Na...

21 427
    2 394