Marek Bachański. Doktor od spraw niemożliwych. Cała prawda o leczeniu medyczną marihuaną

Dorota Mirska-Królikowska Wydawnictwo: Edipresse literatura faktu
Edipresse
medyczna marihuana epilepsja padaczka Marek Bachański
literatura faktu
medyczna marihuana epilepsja padaczka Marek Bachański

"Dlaczego ludzie chorzy mają żyć w strachu, że na ich mieszkanie zrobi nalot policja, że trafią do więzienia? Robi się z nich ćpunów i kryminalistów. A przecież oni po prostu są chorzy, potrzebują naszej pomocy."
Książka, która otwiera oczy na sprawy, które budzą lęk, spowodowany brakiem wiedzy. Trzeba to jak najszybciej zmienić i dać szansę cierpiącym.

naprawde rewelacyjna.

Mocna rzecz o tym, jak ludzka głupota, ignorancja i strach przed czymś, co nieznane powodują, że wiele dzieci cierpi i umiera, ponieważ nie mogą otrzymać leku, o którym świat już się dowiedział. A dlaczego? Bo żyjemy w Polsce, którą rządzą ludzie zamknięci na wszystko, czego nie znają, nie rozumieją a swoje przekonania opierają na stereotypach i poglądach religijnych....

• Zdrowie
  • Reportaż, podróże, lit. faktu