Przebudzenie Olivii

Okładka książki Przebudzenie Olivii Elizabeth O'Roark
Okładka książki Przebudzenie Olivii
Elizabeth O'Roark Wydawnictwo: Wydawnictwo Kobiece literatura obyczajowa, romans
Waking Olivia
Wydawnictwo Kobiece
2017-10-26
2017-10-26
2016-03-14
Anna Sauvignon
sport marzenia szansa tajemnice uczucia pożądanie pomoc komplikacje

2013 ocen

Zastanawiam się dlaczego tak późno trafiłam na książki Pani @elizabethoroark. ❓
Jej książki są na prawdę dobre.

Od "Przebudzenia Olivii" wręcz nie mogłam się oderwać. Jest po prostu świetna.
Nie jest to typowy romans.
Historia Olivii jest ciężka i mroczna. Dziewczyna sama nie wie z jakimi problemami się zmaga. Mimo tego walczy o swoje, często nawet pięściami.
Will z pozoru ułożony, szczęśliwy, zorganizowany, statyczny, ale to tylko pozory. W głębi też jest nieźle pokręcony.
Razem nie mają prostej historii, oboje nie wiedzą czego chcą, a jak już wiedzą to totalnie nie mają pomysłu jak to zdobyć. Dopiero traumatyczne przeżycia pomagają im znaleźć do siebie drogę. ❤

Gdybym miała więcej czasu, książkę pochłonęłabym jednym tchem, choć i tak lekko zawaliłam przez nią pracę 😉
Autorka ma ciekawy styl, potrafi wciągnąć czytelnika, fajnie buduje fabułę, nie mówiąc już o tym że ma na nią super pomysł.
No i tworzy idealnych książkowych, nierealnych i nieosiągalnych w realnym życiu mężów 😁

Zastanawiam się dlaczego tak późno trafiłam na książki Pani @elizabethoroark. ❓
Jej książki są na prawdę dobre.

Od "Przebudzenia Olivii" wręcz nie mogłam się oderwać. Jest po prostu świetna.
Nie jest to typowy romans.
Will z pozoru...

Historia wciągająca i wzruszająca! Polecam!

Historia wciągająca i wzruszająca! Polecam!

Trafiłam na nią przypadkiem! Ale jakże bym żałowała gdybym nie znalazla jej! Jest po prostu NIESAMOWITA. Żywe emocje, wstrząsające fragmenty, historia godna ekranizacji. Musiałam się zmusić, żeby się oderwać i byłam szczerze rozdrażniona, że musialam iść do pracy, bo to oznaczało, że muszę ją odłożyć. Na dluuugo zapadnie mi w pamieć i kto wie, moze jak juz nie bede pamietac szczegołów, to ponownie po nia sięgnę. Polecam!

"Przebudzenie Olivii" to bardzo ciekawa młodzieżówka. Przeczytałam z przyjemnością. Podobała mi się szczególnie kreacja bohaterów.
Autorka podjęła ważne tematy, takie jak odrzucenie, lęk, samotność, niska samoocena.
Warto przeczytać.

Warto przeczytać.

Polecam.
Dobrze napisana historia nieco zagubionej młodej kobiety, która przeżyła okropne dzieciństwo i całe życie musiała sama i siebie dbać i walczyć. Świetnie przedstawia znaczenie marzeń i tego, by robić w życiu to, co się lubi i co sprawia nam przyjemność.
Jakoś tego lata czytam wiele romansów i ta książka jak najbardziej spełnia to kryterium. Nie jest lekkim czytałem, ale ma swoją głębię.
Bardzo mi się podobała, głównie ze względu na emocje i rozterki głównych bohaterów.

Polecam.

Absolutnie rewelacyjna książka! Wciąga od pierwszej strony i nie idzie się od niej oderwać. Porusza ciekawe problemy, do tego w sposób realistyczny, rzetelny i sensowny. Bohaterowie również na plus - czuć emocje, chemię między nimi. Super, polecam!

W książce znajdziemy tropy:
> enemies to lovers
> zakazany romans
> romans sportowy
> slow burn
Nie jestem w stanie powiedzieć wiele więcej niż to, że zakochałam się w tej książce. Nie dlatego że jest wybitna, tylko z powodu tego że nie mogłam się od niej oderwać. Byłam całkowicie zaangażowana i zatopiona w tą historię.
Jeden mały minus z mojej strony jest taki, że Olivia musiała podobać się każdemu chłopakowi z jakim miała kontakt, jednak to na szczęście jakoś wtopiło się w tło.
Polecam

W książce znajdziemy tropy:
> enemies to lovers
> zakazany romans
> romans sportowy
> slow burn
Jeden mały minus z mojej strony jest taki, że...

Swietnie spedzilam czas z ta ksiazka.
Polubilam Olivie i Willa.
Niebanalna wciagajaca historia.

Emocjonalna i pokrzepiajaca.
Zabawna i wzruszajaca.
Powiesc zapadla mi w pamiec.
Perelka.

Swietnie spedzilam czas z ta ksiazka.
Polubilam Olivie i Willa.
Niebanalna wciagajaca historia.

Emocjonalna i pokrzepiajaca.
Zabawna i wzruszajaca.
Powiesc zapadla mi w pamiec.
Perelka.

Zastanawiam się jakby to bylo, może lepiej nie ale to co przeszla Olivia, tego się kompletnie nie spodziewałam. Bardzooo emocjonalna pozycja od autorki, dziewczyny polecaly i bardzo się cieszę, że mam ją na swojej półce i teraz w sercu, złamała mnie ale również skleiła...ile może cierpieć osoba, żeby móc dalej żyć i osiągać swoje cele...Will kocham tego faceta...totalnie jestem nim zauroczona...eh gdzie ci mężczyźni

Jedna z moich ulubionych książek. Mamy tu wszystko co potrzeba: prawdziwych bohaterów z problemami, mocne i wyraziste postaci i niezwykłą chemię między głównymi bohaterami. Dodatkowo historia dzieciństwa i młodości Oliwii dosłownie wbijała w fotel, a wszystko było dozowane stopniowo zwiększając napięcie. Mistrzostwo.

• Romans
  • 2017