Przebudzenie Olivii

Elizabeth O'Roark Wydawnictwo: Wydawnictwo Kobiece literatura obyczajowa, romans
Waking Olivia
Waking Olivia
literatura obyczajowa, romans
Anna Sauvignon
sport marzenia szansa tajemnice uczucia pożądanie pomoc komplikacje

Motyw różnicy wieku to moja słabość, więc nic dziwnego, że książka mi się bardzo podobała (choć tutaj ta różnica wynosi zaledwie kilka lat). Rozważałam nawet jedną gwiazdkę więcej za te emocje, ale końcówka trochę popsuła mi odbiór. Moim zdaniem autorka niepotrzebnie poszła w kryminalne i dość teatralne sceny, wszystko potoczyło się też w końcówce za szybko.

Nie wiem, czy...

Po ponad 3 latach zrobiłam rereading jako wprowadzenie do „Pokusy Erin” i omg, ta książka wciąż jest świetna! 😍♥️

Piękna opowieść. Co prawda zaczęłam od drugiej części, ale i tak nie mogłam się oderwać.

Ona – dziewczyna z przeszłością, koszmarami, utalentowana biegaczka, jednakże przez okropną przeszłość, której do końca nie pamięta biega po nocy i nie pamięta co wtedy się dzieje, przed wyścigami czuje ogromny stres. Trafiła do szkoły przez stypendium, mogła być w pierwszej lidze biegaczek, ale przez pewien incydent straciła stypendium. W nowej szkole poznaje chłopak,...

Naprawdę świetnie napisana książka. Czytało się rewelacyjnie - jednym tchem. Kompletnie nie przypomina tych badziewnych romansów z powtarzalną fabułą. Polecam każdemu

Przyjemna lektura na wieczór. Potrafi wciągnąć, ja pochłonęłam ją w ciągu dnia. Bohaterowie dają się lubić, czuć napięcie i chemię między bohaterami. Miejscami łezka się w oku zakręciła, ale były też momenty śmieszne i pełne pasji. Zdecydowanie polecam. Nie jest to bardzo wymagająca książka, ale potrafi zaskoczyć i naprawdę kończąc możemy być usatysfakcjonowani.

Zajebista

Świetna książka. Nie spodziewałam się, że ta powieść będzie aż tak dobra, wybrałam ją jako pierwszą lepszą i to był strzał w dziesiątkę. Uwielbiam książki, które są napisane z perspektywy obojga bohaterów i tak było w Przebudzeniu Olivii. Problem z którym boryka się Olivia pierwszy raz spotykam w powieści i dlatego bardzo mile mnie zaskoczyła. Poczułam taki powiew świeżości...

Szybko i dobrze się czytało. Lekka i banalna lektura w sam raz na rozluźnienie myśli.

Kolejna książka, po której nie spodziewałam się wiele, a okazała się taką perełką!
Jest to historia Olivii, którą po tym jak wyrzucili z pierwszoligowej drużyny biegaczy, trafia na uniwersytet do Colorado. Będzie od tej pory trenować pod okiem przystojnego Willa, który porzuca swoje marzenia i zostaje trenerem po to, by utrzymać rodzinę. Co takiego stało...

Dyskusje

2 163