Consolation

Okładka książki Consolation
Corinne Michaels Wydawnictwo: Szósty Zmysł Cykl: Consolation Duet (tom 1) Seria: The Salvation Series literatura obyczajowa, romans
literatura obyczajowa, romans
Consolation Duet (tom 1)
The Salvation Series
Szósty Zmysł
2017-10-11
2017-10-11
romans wojsko

Niestety dotrwałam tylko poza połowę. Denerwuje mnie że bohaterka po tak krótkim czasie od śmierci ukochanej osoby myśli o kimś innym.
Takie " masło maślane". Książka o niczym.

Książka przeczytana w ramach zabawy w polecanki:

Już milion razy pisałam, że nienawidzę czytać o czyjejś śmierci i wywlekania tego smutku przez połowe książki... trochę łez było i w sumie po połowie pomyślałam aby porzucić bo zaczęłam łapać deprechę .. z tą myślą przeczytałam spojlery i zdecydowałam się na zakończenie tej części, powód pominę bo za dużo bym zdradziła ale...

Nie mam drugiej części, nie mogę zacząć od razu czytać drugiej części. Niepewność mnie zamęczy...

Nie będę ukrywała, że spodziewałam się takiej historii o miłości. Myślałam jednak, że dłużej mu zajmie zdobycie jej serca, a tu oboje dosyć szybko i gładko uświadomili sobie, że to miłość. Mogła autorka zasiać jakieś ziarno niepewności i pozwolić bohaterom się bardziej...

Corinne Michaels "Consolation" & "Conviction" 🌸🌻

Dwudziestosiedmioletnia Natalie (Lee dla przyjaciół) otrzymuje najgorszą wiadomość, jaką może kiedykolwiek mieć wojskowy małżonek: jej mąż Aaron zginął w akcji. Sześć miesięcy później najlepszy przyjaciel Aarona, Liam Dempsey wraca do miasta. Tragedia kompletnie nim wstrząsnęła i wie, że musi wkroczyć i pomóc Natalie, tego...

Piękna, wzruszająca opowieść o miłości i stracie. W sam raz na urlop pod palmami

Prawdziwa czytelnicza uczta. Nie mogłam się oderwać. Tą książkę się nie czyta ,ją się połyka w całości. Historia Liama i Natalii jest cudowna, pełna zrotów akcji i dramatu. A ja zabieram się za tom drugi !

Hmmm.... Zapowiadało się ciekawie. Początek dobry jednak później coś się "zepsuło". Nie było źle ale jakoś nudziłam się. Nie miałam czegoś takiego że: muszę ją przeczytać i zobaczyć co będzie dalej tylko raczej: ile jeszcze do końca. Bohaterowie nie najgorsi jednak Liam trochę za bardzo idealny. Przeczytam kolejna część ale raczej tylko po to aby zamknąć historię.

Uwielbiam książki autorki. Każda jest inna, prawdziwa. Historie są przemyślane, dorosłe i zaskakujące. Od początku tej historii czułam, że zmarły mąż bohaterki wcale nie zginął i nagle bam - żyje. Zakończenie pierwszej części to była petarda. Historia jest świetna. Polecam tak jak wszystkie książki Corinne.

Oznaczone jako spoiler Pokaż mimo to

Mnóstwo emocji, cudowna lektura!

Wspaniała, pełna emocji, przeczytałam już dwie części, jedna lepsza od drugiej:) koniecznie do przeczytania, bardzo polecam!

1 909
    1 169