Consolation

Corinne Michaels Wydawnictwo: Szósty Zmysł Cykl: Consolation Duet (tom 1) Seria: The Salvation Series literatura obyczajowa, romans
Szósty Zmysł
romans wojsko
Consolation Duet (tom 1)
literatura obyczajowa, romans
The Salvation Series
romans wojsko

"Consolation" ma wszystko to, co dobry romans mieć powinien. Ciekawych bohaterów, interesującą historię o stracie, tęsknocie, miłości i pożądaniu, która wciąga na długie godziny i pokazuje, że życie nie jest doskonałe oraz zakończenie, które wciska w fotel sprawiając, że od razu chce się przeczytać następną część. To dobra powieść na zimowy wieczór.

Powaliła mnie na kolana super chusteczki muszą byc

Smutna a zarazem piękna historia, Bardzo fajnie się czyta a zakończenie sprawia że od razu sięgasz po drugą część.

Historia ciekawa, a zakończenie szokujące.
Niestety wyczuwam jakiś brak spójności w tym wszystkim, szczególnie odnośnie pewnych spraw technicznych. Trochę to niewiarygodne.
Lubię tę autorkę za piękne opisy emocji, ale mam wrażenie, że ilość wylanej wody jest tu przytłaczająca.

Ciekawa smutna czasami i polecam....

Oczekiwania były duże.
Początek zapowiadał się świetnie.
Żona komandosa traci wszytko,co było dla niej najcenniejsze.Wiadomo rozpacz,niedowierzanie i dramatyzm.Cala akcja trochę przerysowana,no ale myślę sobie "później będzie lepiej ".
Otóż nie bylo.

Dialogi Liama i Natalie były takie drętwe i szczeniackie, że szczerze to nie rozumiem fenomenu tej książki.
Postac Liama...

Consolation Duet Corinne Michaels.
Książki, które wśród czytelniczek mają wysokie oceny i wiele dobrego o nich czytałam. Przed premierą Beloved postanowiłam zapoznać się z historią Lee i Liama.
Jako, że składają się na nią dwa tomy, Consolation i Conviction, postanowiłam czytać całość, żeby nie przerywać historii.
Akcja powieści rozgrywa się w środowisku zawodowych...

Nie rozumiem zachwytów nad ta książką.
Główna bohaterka co chwilę się powtarza jakby czytelnik miał skleroze albo był mało inteligentny. Język bardzo prosty, rozwlekłe opisy przemyśleń postaci zupełnie niepotrzebne. Czasem warto pozostawić coś dla wyobraźni albo zbudować nastrój. Tutaj tego zabrakło. Dosłownie pod nos mamy podetknięte wszystko, od początku do końca. Na...

Przeczytałam tę książkę już trzeci raz. I na pewno wrócę do niej jeszcze. Uwielbiam styl autorki. Pisze tak pięknie o miłości, rozterkach życiowych, stracie i śmierci. Książkę czyta się bardzo przyjemnie. Pomimo wielu trudnych tematów, Corinne Michaels daje nadzieję na lepsze jutro. Ukazuje, że zawsze jest jakieś światełko w tunelu. A jeżeli chodzi o parę głównych...

Zachwyciłam się tą książką. Wywołała we mnie wszystkie uczucia tak jak toczyła się historia, smutek, zakochanie,wściekłość i na końcu zdumienie i szok. Jestem nią oczarowana, zabieram się za drugą część.

Dyskusje

1 669