Consolation

Corinne Michaels Wydawnictwo: Szósty Zmysł Cykl: Consolation Duet (tom 1) literatura obyczajowa, romans
Szósty Zmysł
romans wojsko
Consolation Duet (tom 1)
literatura obyczajowa, romans
romans wojsko

Przeczytałam tę książkę już trzeci raz. I na pewno wrócę do niej jeszcze. Uwielbiam styl autorki. Pisze tak pięknie o miłości, rozterkach życiowych, stracie i śmierci. Książkę czyta się bardzo przyjemnie. Pomimo wielu trudnych tematów, Corinne Michaels daje nadzieję na lepsze jutro. Ukazuje, że zawsze jest jakieś światełko w tunelu. A jeżeli chodzi o parę głównych...

Zachwyciłam się tą książką. Wywołała we mnie wszystkie uczucia tak jak toczyła się historia, smutek, zakochanie,wściekłość i na końcu zdumienie i szok. Jestem nią oczarowana, zabieram się za drugą część.

Spodziewałam się czegoś lepsze. Historia sama w sobie całkiem ciekawa, ale przydługie opisy "emocjonalne" i wolno rozwijająca się akcja, spowodował, że znudziłam się tą książką dość szybko.

Książka zdecydowanie na jeden raz. Główna bohaterka jak na dwudziestokilkulatkę zachowuje się jak nastolatka. Większość współczesnych romansów to powtarzalny schemat, który męczy mnie na tyle, że staram się już do nich nie sięgać. Oczywiście ona zabójczo piękna, on przystojny tak, że aż ślina leci, a w gratisie zawsze musi być mocno irytująca przyjaciółka głównej bohaterki....

więcej Oznaczone jako spoiler Pokaż mimo to

Dość ciekawa. Autorka bardzo ciekawie ukazuje wewnetrzną walkę z cierpieniem, z którym po utracie męża musi poradzić sobie młoda matka. My, matki dobrze wiemy, że miłość do dziecka i świadomość kim dla tego dziecka jesteśmy daje nadludzką siłę do walki o szczęście ... Taką walkę podejmuje Nataly... Na szczęście ktoś jeszcze jej w tej walce pomaga...

Historia potwierdzająca tezę, że życie jest nieprzewidywalne. W jednej chwili wydaje nam się, iż lepiej juz byc nie może. Natomiast w kolejnym momencie dostajemy solidnego "liścia" w policzek, a nasze idealne życie wywraca się do góry nogami.
Książka przeczytana w jeden dzień, zawładnęła mną totalnie. Ale to zakończenie... spędzi mi dzisiejszą noc z powiek.

Przedstawiona została tutaj historia kobiety (Natalie) jako żona żołnierza SEAL, która niestety musi zmierzyć się z trudną dla niej sytuacją - śmierć ukochanego. Jest to jeszcze bardzo młoda kobieta, która ma zaledwie 27 lat. Przed nią świat stoi z otwartymi ramionami, ma jeszcze dużo przed sobą.

Życie czasem bywa niesprawiedliwie. Ona wiedziała, że kiedyś ten moment...

książka na raz . Przeczytać i zapomnieć:)

Nie wiem skąd te wszystkie ochy i achy. Fabuła mdła a główna bohaterka irytująca do bólu. Historia mało realna ,zakończenie przewidziałam po przeczytaniu pierwszego rozdziału. Książka tak uboga w treść,że jestem w stanie opowiedzieć ją wam w pięciu zdaniach. 300 stron biadolenia.

Długo załapałam z przeczytanie tej książki ale warto było . Wywołała u nie bardzo dużo emocji. Trzymała w napięciu do ostatniej strony , kiedy życie zaczyna się układać mimo przebytego cierpienia na nowo roztrzaskuje nam serce na kawałeczki . Konczylam ta część z rozsądnym sercem i że łzami w oczach . Polecam naprawdę warto

Dyskusje

1 549