Z biegiem marzeń. Z kanapowca na sportowca.

Janusz Przytocki Wydawnictwo: INTERTECH Janusz Przytocki powieść przygodowa
INTERTECH Janusz Przytocki
sport bieganie przygoda biegi górskie bieg 7 szczytów DFBG ultra ultramataron ultramarathon odchudzenie marzenie zmiana
powieść przygodowa
2017-04-10

Okładka książki Doskonale niedoskonali Ewa Daroszewska, Maja Falkiewicz-Gancarz, Magda Godzik-Janiuk, Magdalena Kapela, Kinga Langley, Agata Limanówka, Sylwia Mokrysz, Magdalena Pawłowska, Janusz Przytocki, Magdalena Radecka, Dariusz Romanowicz, Marcin Sobociński, Jan Paweł Tomaszewski, Anna Wawrzyniak, Anna Węgrzyn, Michał Zwierz
9,0
Doskonale nied... Ewa Daroszewska, Ma...

Niesamowita książka o sporcie i przełamywaniu własnych słabości. Przy Grubym Tomaszku, to nawet biegający Forrest Gump może schować się pod dywan ;-). Bohater zaczyna swoją przygodę ze sportem namówiony, a właściwie zmuszony przez swojego lekarza, który po zapoznaniu się z wynikami badań, nie pozostawia bohaterowi żadnych złudzeń, co do stanu jego zdrowia. „Nie jest...

Fascynująca książka przygodowa z sportem w tle. Główny bohater początkowo typowy gruby kanapowiec zaczyna trenować i finalnie bierze udział w biegu górskim o długości 240km.
Zawody trwają tylko 2 dni, a dzieje się tyle, że jedna recenzja to za mało, by wszystko opisać Już czekam na dalszą część,

• 2018
  • Do kupienia
  • Sport

Dodaj cytat z książki Z biegiem marzeń. Z kanapowca na sportowca.