Harry Potter and the Philosopher's Stone – Slytherin Edition

angielski
Bloomsbury's Harry Potter: 20th Anniversary Editions
harry potter

Opinie [4 035]

Kocham cały cykl. Świetnie dopracowane uniwersum. Wracam do serii regularnie.

Czytałam milion razy! Ostatnio po angielsku. Jak kiedyś byłam zakochana w polskim tłumaczeniu, tak teraz zaczytuję się w wersjach angielskich i czeskich (!).
Książki o Harrym Potterze rządzą się nieznaną magią - chociaż to chyba magnetyzm, bo tylko magnetyzmem da się wytłumaczyć permanentne przyciąganie mnie do książki, w której Harry Potter po raz kolejny unika...

Książka mega mi się podobała. Harry Potter zawsze kradnie moje serce, a autorka wpadła na naprawdę fajny pomysłb i napisała ciekawostki, a także quizy o Gryffindorze i nie tylko, przez co świetnie się bawiłam. Za każdym razem czytanie Harrego sprawia mi radość, a ja rozpływam się w Hogwarcie. Jestem stu procentową Gryfonką i nie wybaczyłabym sobie gdybym jej nie...

Bardzo dobra i wciągająca książka według mnie powinna zostać jedną z lektur szkolnych.

Ta część była po prostu dobra. Znalazło się w niej parę nieścisłości, niedociągnięć, ale "Harry Potter i Kamień Filozoficzny" to dobry wstęp do serii. Bardzo miło mi się czytało :)

Super było wrócicić

Czytanie w oryginale jest super ciekawe! Bardzo polecam. Można się dowiedzieć jak autorka naprawdę nazwała magiczne przedmioty w uniwersum Harrego :)

Po przeczytaniu oryginału postokroć bardziej doceniam wkład śp. pana Polkowskiego.

Powróciłem. Po ponad 12 latach od przeczytania 7 części perypetii Harry'ego Pottera , rozpocząłem swą przygodę z tym cyklem na nowo. Nie będzie żadnym odkryciem, że od przygód Harrego Pottera rozpoczęła się moja miłość do książek. Domyślam się, że wielu z Was także rozpoczęło swą przygodę z czytelnictwem właśnie od tego miejsca. Pierwszy tom dostałem na komunię a...

Kto z Was nie zna Harrego Pottera? Chłopca, który przeżył? Chłopca, który swe dzieciństwo spędził ze swoim okrutnym kuzynem Dudleyem w domu Dursleyow... Tak.. jego przygody zaczęły się, gdy w domu na Privet Drive pojawia się Hagrid. Kiedy olbrzym dowiaduje się, że listy Harrego "zniknęły", a jego rodzice rzekomo zginęli w wypadku samochodowym, nie krył zdenerwowania.
Hagrid...

98 205