Tajemniczy mężczyzna

Kristen Ashley Wydawnictwo: Akurat Cykl: Mężczyzna marzeń (tom 1) literatura obyczajowa, romans
Mystery Man
Data 1. wydania:
2011-07-12
Anna Lisowska
Akurat
romans przyjaźń seks nieznajomy erotyka gangsterzy motocykle policjant tajemnice ratunek miłość
Mystery Man
Mężczyzna marzeń (tom 1)
literatura obyczajowa, romans
Anna Lisowska

Nie dotrwałam do końca. Niestety. Wg mnie książka ciągnie sie jak flaki z olejem. Każdy facet lata za naszą bohaterką jakby była jedyną kobietą na ziemi. Nasz TM wg mnie jest strasznie osaczającym psycholem który rości sobie jakieś prawa. Wiem, że miał być tajemniczy ale mnie ani troche jego postać nie urzekła. Wręcz mnie irytował i kibicowałam żeby sie rozstali. Nie wiem...

Zawsze mam problem z oceną tych romansideł.
Niby wszystko w porządku, bo niewiele od nich wymagam, ale często dzieją się w nich takie rzeczy, że nie mogę dać wyższej oceny.
Tutaj niby wszystko spoko, szczególnie pod koniec, ale dawno żadna postać nie irytowała mnie tak, jak główna bohaterka tej książki.
Przedstawienie kobiety, jako pustej lalki, która leci na drogie buty...

Każda z Nas ma pewne wyobrażenie dotyczące swojego "faceta marzeń". Główna bohaterka nie jest tu wyjątkiem. Poza tym, że przeżywa wiele niewiarygodnych i stresujących sytuacji odnalazła swój ideał mężczyzny - choć bardziej to on znalazł Ją :) . . . i jej sen, który śniła przez długi czas się spełnił. Fajnie pomyśleć, że nie wiesz kiedy możesz spotkać kogoś kto stanie się...

Inna niż typowe erotyczne romansidła. Fajnie napisana, ciekawe historie i przede wszystkim mężczyzna, jakiego kobiety (marzycielki) lubią najbardziej :) Na wieczorny relaks polecam.

Lekka, przyjemna lektura na wieczór.
Oprócz wątku miłosnego, wydarzenia napędzające akcję. Dzięki temu nie jest mdła i bez wyrazu.

W tej książce to się zakochałam, było w niej wszystko, komandos, seks, porwania, gang motocyklistów i tajemniczy mężczyzna doskonały we wszystkim.

Łatwa, miła śmieszna...coś na poprawę humoru po ciężkim dniu :-)

Świetna książka. Lekka i przyjemna. Dużo się śmiałam. Niektóre wydarzenia są wręcz absurdalne tak samo jak otaczające główna bohaterkę stado przystojniaków a mimo to czyta się przyjemnie. Zdecydowanie warto po nią sięgnąć.

"Tajemniczy mężczyzna" od @kristenashleybooks to połączenie kryminału z romansem... Kąśliwe dialogi między bohaterami sprawiały, że książkę z wielką ciekawością się czytało 🥰 °
°
Bohaterami są Gwen - redaktorka, 33-letnia rozwiedziona kobieta, która od 1,5 roku ma romans z TM, spotykają się tylko wieczorami, tak naprawdę nic o tym facecie nie wie... Oraz TM, czyli Cabe...

Książka bardzo mi się podobała.
Same czarne charakterki zauroczone piękna, prostą, trochę wybuchową dziewczyną.
Ona sama niewie czemu wszyscy 4 faceci akurat w jednym czasie się kumulują.
Wszyscy czarujący, przystojni, niektórzy niebezpieczni pragną właśnie jej. I do tego siostra pakuje się w ogromne kłopoty ściągać je na nią. Porwania, strzelaniny, seks wszystko tu...

Dyskusje

1 092
  • 2018
  • 2019
  • Romans
  • 2018
  • Przeczytane 2018

Dodaj cytat z książki Tajemniczy mężczyzna