rozwiń zwiń

2017-11-23
2017-11-23
Data 1. wydania:
2016-08-29
pilot stewardessa uczucia seks erotyka układ kłamstwo arogancja cierpienie przeszłość mrok

Świetna książka! Idealne połączenie pikanterii i akcji. Niczego mi w niej nie brakowało, aż zarwałam noc aby dowiedzieć się jak dalej potoczą się losy bohaterów.

Jeszcze nigdy nie dałam żadnej książce opini 10/10. Ta jest właśnie tą pierwszą od której nie mogłam się oderwać. Zarywałam noce żeby dowiedzieć się jak dalej potoczą się losy bohaterów. Mega wciągająca i poruszająca historia, dziewczyna o twardym charakterze, która potrafi przełamać każde lody i dopiąć swego! Mężczyzna, który przyciąga a jednoczesnie odpycha. Bardzo polecam!

Jakoś mnie ta historia nie przekonała. Relacja między bohaterami wydawała mi się sztuczna, tak jak ich reakcje w różnych sytuacjach i jak dla mnie chemia między bohaterami nie została zbudowana. Od tego typu historii oczekuję motyli w brzuchu. Tu ich nie było.

Mimo iż denerwowało mnie zachowanie bohaterki, no bo ile przecież można wytrzymywać takie traktowanie jeśli dopuściła do siebie uczucia, to zrobiła na mnie książka dobre wrażenie.

Swietny erotyk! Tyle ze...
Sceny seksu sa pikantne i przyspieszaja puls.
Fabula jest dosc interesujaca, nieprzewidywalna w swej przewidywalnosci. Przewracalam kolejne kartki z zaciekawieniem.
Glowni bohaterowie, zdaje sie, maja wszystko: urode, pozycje, pasje i cholerny seksapil. No wlasnie, tyle ze, ich zachowanie czesto dzialalo mi na nerwy. Gillian jest infantylna, a Jake mocno rozchwiany emocjonalnie. Ich postawa momentami byla irracjonalna, obydwoje mnie irytowali.
Mysle ze, autorka majac tak dobry pomysl na goracy romans w chmurach, (kto nie ma fantazji erotycznych z goracym pilotem? Ja mam) skopala go niedopracowanymi postaciami.
Mimo wszystko, warto przeczytac.
Fanki ostrej jazdy, beda zaspokojone.

Swietny erotyk! Tyle ze...
Sceny seksu sa pikantne i przyspieszaja puls.

Mało brakowało, a ta historia trafiłaby na listę moich porzuconych książek. Początek był niesamowicie denerwujący, ale potem nieco się poprawiło. Ale nie na tyle, abym dała temu wysoką ocenę.

Po pierwsze, przewidywalna fabuła. Przez to, że jest to erotyk to już autorzy myślą, że mogą napisać byle co pomiędzy scenami łóżkowymi. Ja niestety zwracałam uwagę na rozwój fabuły. A ona niczym się nie wyróżniała spośród innych tego typu książek. Mamy tu po prostu prosty schemat - postaci ze sobą nie rozmawiają, przez co dochodzi do nieporozumień i kłótni, po kilku dniach/tygodniach wyjaśniają sobie wszystko, potem jest szybki numerek, a po kilku dniach znowu mają jakąś sprzeczkę i tak w kółko może pięć razy.

Po drugie, bohaterowie, którzy są irytujący. Dosłownie wszyscy. Chociaż jakbym miała wybrać kogoś w miarę normalnego to wybrałabym Gillian. Ale jej niektóre decyzje też przyprawiały mnie o ból głowy. Za to nagrodę dla największego buca wygrał Jake, który już w pierwszych scenach niesamowicie mnie denerwował i tak zostało do końca. To chyba najgorszy główny bohater erotyku, o jakim do tej pory czytałam. Niezrównoważony emocjonalnie bachor, co nie potrafi żyć w społeczeństwie. Zamiast porozmawiać to najpierw krzyczy, a później ucieka lub zmienia temat.
Za to zwróciłam uwagę na Ryana, postać epizodyczną, która pojawiła się trzy razy. Chcę o nim osobną książkę, bo wydawał się uroczy.

Po trzecie, zakończenie. Szybkie i nudne. Czułam się jakbym czytała streszczenie.

Jedynym plusem jest to, że czyta się szybko.

Przystojniak o konkretnych potrzebach i z ciemną przeszłością. Robi to, co chce - autorka nie szczędzi nam szczegółów intymnych zbliżeń, więc jest chwilami gorąco. A potem miesza do tego uczucia, jakieś tęsknoty, związki, rodziny - i robi się nudnawo.

Czytałam dużo pozytywnych opini o tej książce i nastawiłam się na przyjemną lekturę. Muszę jednak przyznac, że "Turbulencja" mnie pozytywnie zaskoczyła!
Historia miłosna, zakrapiana scenami erotycznymi, ale w niczym nie była przesadzona, jak się raz wzięło książkę do ręki to ciężko było ją odłożyć.
Może tylko początek oklepany, bo w takich książkach zawsze musi być mega przystojny, zniewalający mężczyzna i koniecznie bogaty! I taki jest Jake. Ale zarówno on jak i Gillian wzbudzają pozytywne emocje.
Do tego historia, która jest dość ciekawa, czyli koniecznie trzeba przeczytać!

Może tylko początek oklepany, bo w takich książkach zawsze musi być mega...

Wysoka ocena za głównego bohatera, jednego z najlepszych z jakimi się spotkałam w książkach. Świetne wykreowanie postaci Jake’a. Gdyby nie jego unikalny charakter książka nie byłaby zbyt powalająca.

Podczas podróży zawsze dobrze jest mieć przy sobie książkę. A próbował ktoś może skusić się na romans z pilotem samolotu, albo na miłosne uniesienia w przestworzach? Jeżeli, nie to ta książka da wam właśnie namiastkę tego. Muszę przyznać, że bardzo przypadła mi do gustu ta podniebna książka. Sam dreszczyk emocji, który towarzyszy tej książce jest ekscytujący. Do tego w jakimś też stopniu możemy poznać nowe kraje do których latają nasi bohaterowie. Szczególnie polecam tą książkę osobom, które lubią podniebne podróże oraz romans w chmurach.