Bronagh

Okładka książki Bronagh
L.A. Casey Wydawnictwo: Wydawnictwo Kobiece Cykl: Bracia Slater (tom 1.5) literatura obyczajowa, romans
literatura obyczajowa, romans
Bracia Slater (tom 1.5)
Bronagh
Wydawnictwo Kobiece
2017-01-01
2014-08-17
Sylwia Chojnacka
miłość humor dominacja zaborczość cierpienie erotyka zdobywca pragnienie marzenia

Nie zawiodłam się czytając tę część. Jest miłość, jest erotycznie, ale i niebezpiecznie. Rozwój wydarzeń pozwala poznawać bohaterów i powoli wyjaśnia ich styl życia. Jest coraz lepiej....czytajcie !!!

Wciągająca książka. Bronagh kończy 21 lat A jej chłopak Dominic ma różne niespodzianki dla niej. Widać po nich że ta miłość jest prawdziwa. Przy tej książce się pośmiałam i popłakałam ponieważ prezęnty od Dominica były wzruszające. Szybko ją się czyta bo jest krótka. Polecam

Nie rozumiem po co ta część.Opisuje dzień 21 urodzin bohaterki, w którym otrzymuje w prezencie książeczkę z wymienionymi powodami miłości jej chłopaka co ją bardzo wzrusza. Wieczorem na imieninowej imprezie w klubie dochodzi do wniosku, że ponieważ nie ma żadnych pasji to chciałaby mieć dziecko. Wtedy jej chłopak oświadcza że mu przeszkadza jej infantylizm i brak umiejętności radzenia sobie z agresywnym zachowaniem. To ją zaskakuje ale ponieważ go kocha chce coś z tym zrobić. Całe szczęści że to jest krótka część bo jest beznadziejna. Mieć dziecko z nudów?? Dominik w książeczce wyznaje że ją kocha za jej dziecinne reakcje a wieczorem oznajmia że to samo powoduje że czuje się osaczony. To jest po prostu głupie.

"Bronagh" to tom 1.5 z serii o Braciach Slater autorstwa L.A Casey. Jest to cieniutka książka, bo liczy sobie tylko 153 strony.

W tym tomie bohaterowie są już 3 lata starsi. Dominic zaplanował dla Bronagh cały dzień niespodzianek z okazji jej urodzin, a ona marzy jedynie o chwili spokoju. Co wyniknie z tych atrakcji?

Bohaterowie mimo, iż są starsi nadal lubią sobie dogryzać czy wbić szpile. Ich język jest również cięty jak w poprzedniej części. Atrakcje jak zaplanował Dominic są rewelacyjne, a sytuację, w których znalazła się Bronagh wywołują uśmiech na twarzy. W tym tomie bohaterka również musi zmierzyć się sama ze sobą i zrozumieć co jest dla niej ważne. Te część czytało się błyskawicznie. Zajęło mi to jakieś 3h. Bawiłam się równie dobrze jak poprzednim razem.

Bohaterowie mimo, iż są starsi nadal lubią sobie...

"Bronagh" to nowelka, której akcja rozgrywa się 3 lata "Dominicu". Związek pary głównych bohaterów jest już ustabilizowany, ale jednak pod wieloma względami przypomina tę relację z pierwszego tomu serii o "Braciach Slater".
Ale bardzo się cieszyłam, że wreszcie ktoś dostrzegł, że związek Dominica i Bronagh nie należy do najzdrowszych. Pojawił się progres. Ta większa spina między bohaterami musiała wreszcie się pojawić i jestem z niej zadowolona.

I jest spora dawka romantyzmu jak na tak krótką książkę. I dobrze, bo zabrakło tego w "Dominicu". Wreszcie pojawiło się coś więcej niż tylko pociąg seksualny.

Do tego tradycyjnie bitki, przemoc i pożądanie. Oraz wskazówki na przyszłe romanse innych postaci.

Wydaje się trochę zbędna ta książka, ale jednak coś wniosła do serii. I dalej to niezła dawka niezobowiązującej rozrywki, która zapewnia chwilę relaksu.

Bardzo słaba książka, nic nie wnosi, zero akcji, to uzupełnienie tomu 1 , jest kompletnie nie potrzebne, bez sensu, pisane na siłę, nudne, szkoda czasu

zabawna,fajnie się czyta

zabawna,fajnie się czyta

Bracia Slater 1.5 Tom „Bronagh” to świetne dopełnienie 1 tomu serii. Jak zwykle pikantna, porywająca, a tym samym skłaniająca do przemyśleń nad własnym zachowaniem i schematami w jakie wpadliśmy. Jeżeli chodzi o miłość to w tym przypadku nie jest jak z bajki, lecz jej bezgraniczność i wielkość pokazuje, jak kobiety chciałyby być kochane. Tym samym rysy na przysłowiowym szkle są w tej historii najpiękniejsze!

Dopełnienie pierwszego tomu, czyli „Bronagh”, który opisuje jeden dzień z ich życia, a konkretnie 21 urodziny dziewczyny, czyli 3 lata od rozpoczęcia ich związku.
Bardzo fajny dodatek, ciekawie napisany i pełen wzruszających urodzinowych prezentów, ale także ekscytujących zdarzeń. Mamy tutaj również zalążek pozostałych historii i wstęp do reszty tomów.
Łączona ocena obu książek wynosi 7/10 pkt 😃

Łączona ocena obu...

Tragedia .. mam wrazenie, ze pisane "na sile" i zakonczone "bo czas sie skonczyl" . Po przeczytaniu tej "polowki" zastanawialam sie, czy czytac dalsze czesci

Dodaj cytat z książki Bronagh