Bronagh

L.A. Casey Wydawnictwo: Wydawnictwo Kobiece Cykl: Bracia Slater (tom 1.5) literatura obyczajowa, romans
2017-01-01
2014-08-17
Sylwia Chojnacka
Wydawnictwo Kobiece
miłość humor dominacja zaborczość cierpienie erotyka zdobywca pragnienie marzenia
Bracia Slater (tom 1.5)
literatura obyczajowa, romans
2017-01-01
Sylwia Chojnacka

zabawna,fajnie się czyta

Bracia Slater 1.5 Tom „Bronagh” to świetne dopełnienie 1 tomu serii. Jak zwykle pikantna, porywająca, a tym samym skłaniająca do przemyśleń nad własnym zachowaniem i schematami w jakie wpadliśmy. Jeżeli chodzi o miłość to w tym przypadku nie jest jak z bajki, lecz jej bezgraniczność i wielkość pokazuje, jak kobiety chciałyby być kochane. Tym samym rysy na przysłowiowym...

Dopełnienie pierwszego tomu, czyli „Bronagh”, który opisuje jeden dzień z ich życia, a konkretnie 21 urodziny dziewczyny, czyli 3 lata od rozpoczęcia ich związku.
Bardzo fajny dodatek, ciekawie napisany i pełen wzruszających urodzinowych prezentów, ale także ekscytujących zdarzeń. Mamy tutaj również zalążek pozostałych historii i wstęp do reszty tomów.
Łączona ocena obu...

Tragedia .. mam wrazenie, ze pisane "na sile" i zakonczone "bo czas sie skonczyl" . Po przeczytaniu tej "polowki" zastanawialam sie, czy czytac dalsze czesci

Bronagh Murphy to dziewczyna, która przeszła bardzo wiele. Kiedy więc zbliżają się jej dwudzieste pierwsze urodziny, marzy jedynie o chwili relaksu.
Jednak jej chłopak, Dominic Slater, ma zupełnie inne zdanie na temat idealnych urodzin. Pragnie, aby ukochana spędziła ten dzień w wyjątkowy sposób, więc obmyśla tajemniczy plan - romantyczny i ekscytujący jednocześnie.
Kiedy...

Oj nie, chyba przez marność tej połówkowej części nie zbliżę się do kolejnych pisanych o kobietach Slaterów. Poza tym czekam na część gdzie dziewczyna nie będzie mieć problemów z agresją i własną d*pą. Nie polecam

Pierwszy tom genialnej serii, która podbiła serca wielu czytelników w Polsce i za granicą. Po takiej zapowiedzi musiałam sama się przekonać o co chodzi z tymi książkami. Muszę przyznać, że pozytywnie się zaskoczyłam, a poniekąd zakochałam w świecie braci Slater.

Główna bohaterka, Bronagh, straciła rodziców w tragicznym wypadku samochodowym. Od tamtego momentu opiekuje...

To jest naprawdę zła kontynuacja. I po co została napisana.... nie wiem. Nic nie stracisz jak jej nie przeczytasz. Irytująca kreacja Bronagh.

Bronagh to kontynuacja pierwszej części Dominica autorki L.A. Casey.

Wracamy do Bronagh i Dominica a dokładniej trzy lata później do 21- wszych urodzin dziewczyny.

Mieszkają razem, a Dominic przygotowuje dla swojej ukochanej romantyczne niespodzianki z okazji urodzin.Jest przekonany że urodziny trzeba obchodzić hucznie. Jednak Bronagh marzy tylko o chwili relaksu.

To...

Książka typu może być. Oczywiście przeczytana jako kontynuacja po przedniej część. Trochę zabawna. Bohaterka czasem dziwnie się zachowuję. Szybko się czyta. Akcja jest. Seks jest. Cień agresji jest. Czyli wszystko zgodne.

Dyskusje

1 856