Hot Cop

Okładka książki Hot Cop Laurelin Paige, Sierra Simone
Okładka książki Hot Cop
Laurelin PaigeSierra Simone Wydawnictwo: Everafter Romance literatura obyczajowa, romans
Everafter Romance
2017-06-13
2017-06-13

Jeśli nie lubicie w opisach TYCH scen takich zwrotów jak : jedooki zbój, wacek, berło,dru­gi funk­cjo­na­riu­sz Kelly, pal, miecz, to ta książka nie jest dla Was. Momentami aż skręca. Gdyby to zmienić, zastąpić kilka erotycznych scen dialogami to książka byłaby dużo lepsza.

Książka ogólnie OK. Czyta się ją przyjemnie i szybko. Historia samotnej (prawie) trzydziestolatki, która pragnie dziecka jest interesująca, a tytułowy gliniarz-playboy to można by rzecz ideał, ale...
W książce męczyły mnie dwie rzeczy:
1. Kryzys wieku 30. lat. Zdaje sobie sprawę, że 30 lat to ta "granica młodości", ale było to aż nadto ukazane w książce. Dla bohaterów powieści w tym wieku to się już nic nie robi tylko umiera.
2. Zdecydowanie za dużo scen erotycznych. Jedna scena się skończyła to zaczęła się następna. Według mnie stanowczo za dużo i po którejś stronie już coraz mniej skupiałam się na tekście, ale to tylko moja opinia.

W książce męczyły mnie dwie rzeczy:

Na półkach: , , , , , , , ,

Chase "je­stem od za­ba­wia­nia pięk­nych pań i szam­pań­skiej za­ba­wy przez noc… góra dwie. Je­stem Funk­cjo­na­riusz Ba­wi­da­mek i nie za­mie­rzam się an­ga­żo­wać w zwią­zek.(...) Moja de­wi­za to: zabaw się i że­gnaj."

Livia "prze­ży­łam dość, żeby na­uczyć się, że fa­ce­ci nie za­słu­gu­ją na za­ufa­nie i nie są zdol­ni do wier­no­ści. Więc dałam sobie z nimi spo­kój.(...) Pra­gnę dziec­ka. Nie chcę mał­żeń­stwa. Nie chcę związ­ku. Nie chcę ali­men­tów. Naj­le­piej by­ło­by, gdyby miało w pa­pie­rach „oj­ciec nie­zna­ny”."

Bibliotekareczka i Bawidamek oraz umowa na mocy której on ją zapłodni a później każde pójdzie w swoją stronę...
Historia łatwa do przewidzenia? Tak... Jednak bardzo dobrze napisana z dużą nutką humoru i licznymi pikantnymi scenami 🔥🔥🔥
I choć na początku nie mogłam się wkręcić w tę historię i mi się ona dłużyła, to dalej wręcz w nią wsiąkłam i nie mogłam się oderwać od mega gorącego Gliniarza 😍

Nie dalam rady, a chcialam dac tej ksiazce szanse zmuszajac sie do dalszego czytania. Ale musialam sie poddac. Bohaterka irytujaca do granic mojej wytrzymalosci.

Zabawna historia. Czyta się szybko i lekko. Czasami nawet się człowiek pod nosem uśmiechnie. W sam raz na jeden wieczór.

Jest to naprawdę lekka lektura która nie zaskakuje ani fabułą ,ani bohaterami ani nie funduje nam specjalnego wachlarzu emocji. Muszę jednak przyznać że czytając to bawiłam się naprawdę świetnie. Momentami naprawdę można się pośmiać :) W przypadku tej książki zdecydowanie działa wyobraźnia bo większość jej treści są to opisy seksu pomiędzy głównymi bohaterami. Ta książka ma w sobie jakąś lekkość i dobrą energię i jest świetnym sposobem na relaks. Czytając ją uśmiechałam się od ucha do ucha :)Podoba mi się to że wszystko rozgrywa się pomiędzy głównymi bohaterami ,nie mamy tutaj osób trzecich ( byłą żonę , kochankę , byłego męża , utraconą miłość itd. ) Uwielbiam sposób bycia Cheasa, jego teksty i to jak od początku zależy mu na Livii. Dobrze się to czyta i zdecydowanie nie żałuję kilku godzin poświęconych na lekturę .

Jedna ze słabszych książek które czytałam. Słaba historia, nieciekawi bohaterowie. Dla mnie przeciętna.

Cała ta opowieść była nudna. 70% to sceny sexu, treść 30%. Jak ktoś lubi poczytać zamiast oglądać pornhuba to ok i wtedy polecam, ale jak szukacie czegoś głębszego to nie tym razem. Ostatnie 10 stron przeleciałam wzrokiem - doslownie. Opowieść taka sobie, bez szału.

Uwielbiam książki Paige. Nie pierwsza i na pewno nie ostatnia. Ale przy tej dodatkowo trochę się uśmiałam. Książka na jeden wieczór, max dwa. Szybko się czyta.

PS. Książka bardzo pobudza zmysły jeśli wiecie o czym mówię ;) Raczej nie dla samotnych xD

Ogółem polecam z czystym sercem i rumieńcami na twarzy 😊 ;)

Ogółem polecam z czystym sercem i rumieńcami na twarzy 😊 ;)

Spoko

Spoko