Okładka książki Świat według Lema: O literaturze, filozofii i nauce ze Stanisławem Lemem rozmawia Peter Swirski.
Stanisław LemPeter Swirski Wydawnictwo: Stowarzyszenie Inicjatyw Wydawniczych Seria: Biblioteka Kwartalnika Kulturalnego "Opcje" literatura piękna
literatura piękna
Biblioteka Kwartalnika Kulturalnego "Opcje"
Stowarzyszenie Inicjatyw Wydawniczych
2016-01-01
2016-01-01
Paweł Powolny, Malgorzata Wojtunik-Ricketts
Stanisław Lem Lem wywiad rozmowa publicystyka eseje

Okładka książki Filozoficzny Lem. Wybór tekstów Stanisława Lema i opracowania. Tom 1 Jakub Gomułka, Filip Kobiela, Stanisław Lem
Ocena 0,0
Filozoficzny L... Jakub Gomułka, Fili...
Okładka książki Podróż siódma Stanisław Lem, Jon J. Muth
Ocena 7,9
Podróż siódma Stanisław Lem, Jon ...
Okładka książki Opowieści niesamowite z języka polskiego Stanisław Baliński, Jan Barszczewski, Joseph Conrad, Wacław Filochowski, Stefan Grabiński, Konstanty Górski, Zygmunt Krasiński, Antoni Lange, Stanisław Lem, Bolesław Leśmian, Janusz Meissner, Franciszek Mirandola, Anna Olimpia Mostowska, Józef Maksymilian Ossoliński, Józef Relidzyński, Władysław Stanisław Reymont, Bruno Schulz, Mieczysław Smolarski, Jerzy Sosnowski, Józef Tyszkiewicz, Sygurd Wiśniowski, Roman Zmorski
Ocena 7,2
Opowieści nies... Stanisław Baliński,...