Samodzielne usuwanie bólu. Terapia powięzi

Vital
2017-01-01
2017-01-01
zdrowie ból terapia

Ból towarzyszy nam codziennie. Zazwyczaj trzeba go traktować jako naszego sprzymierzeńca, gdyż informuje, że coś nie do końca prawidłowo funkcjonuje w naszym organizmie. Czasem jednak nie chce ustąpić, pogarszając komfort życia, mimo że (jak się nam wydaje) przyczyna dolegliwości została zażegnana. Najczęściej w takiej sytuacji sięgamy po tabletki, których reklamy atakują...

• E-book
  • Przeczytane 2018
  • Zdrowie, uroda, kuchnia, ogród
  • Z polecenia do kupienia
  • Zdrowie
  • @ SZUKAM PILNIE (za te wymienię moje z półki: sprzedam)

Dodaj cytat z książki Samodzielne usuwanie bólu. Terapia powięzi