Plan zagłady Słowian

Andrzej Leszek Szcześniak Wydawnictwo: Polskie Wydawnictwo Encyklopedyczne powieść historyczna
8388822039
Polskie Wydawnictwo Encyklopedyczne
II wojna światowa zbrodnie Trzecia Rzesza Związek Sowiecki
powieść historyczna
8388822039
II wojna światowa zbrodnie Trzecia Rzesza Związek Sowiecki

1937

Krótka rzeczowa książeczka opisująca niemieckie plany podboju świata i eksterminacji nas Słowian.Mimo,iż nie było w książce informacji nowych,których nie znałem to zawsze czytając o tym włos jeży się na głowie gdy próbuję pojąć jak brutalna i bestialska była wojna.

• Historia
  • New World Order