Piękny

Okładka książki Piękny Christina Lauren
Okładka książki Piękny
Christina Lauren Wydawnictwo: Zysk i S-ka Cykl: Beautiful Bastard (tom 5) literatura obyczajowa, romans
Beautiful Bastard (tom 5)
Beautiful
Zysk i S-ka
2017-03-27
2017-03-27
2016-10-04
Katarzyna Krawczyk
wakacje przyjaźń romanse miłość kariera ambicja seks erotyka

Można się uśmiechnąć, a nawet zaśmiać w głos podczas czytania! Bohaterowie prowadzą naturalne i autentyczne dialogi, bardzo przypadł mi do gustu ich humor.
Pippa, główna bohaterka jest przezabawną, barwną postacią, od razu zyskuje sympatię czytelnika, ma dużo energii, ale też jest mądra i ma ciekawe spostrzeżenia. Klimat przyjacielskiej wyprawy pozwala się zrelaksować i rozluźnić.
Za dużo jest jednak zbiegów okoliczności, które trochę zaburzają przyjemność czytania i izolują świat bohaterów. Autorka odchodzi też od wysoko ocenianej pikanterii poprzednich części serii na rzecz słodzenia wszystkim naokoło i zachwycania się dzieciakami.
Dobrze się czytało, jedynie końcówka się lekko dłużyła, milion epilogów na koniec totalnie zbędny.
Ale biorąc wszytko pod uwagę polecam, warto zapoznać się z postacią Pippy i jej rozterkami, na pewno ją polubicie!

Jak dla mnie rewelacja. Polecam tak jak i pozostałe książki autorek.

Jak dla mnie rewelacja. Polecam tak jak i pozostałe książki autorek.

❤️‍🔥 🔥
Mój opis:
W tej części mamy wszystkich bohaterów z poprzednich serii, ale są tylko na chwile i tworzą tło dla następnej pary.
Mamy tu dziewczynę szaloną i zranioną a potrzebującą zmiany w życiu i mężczyznę zbyt poukładanego, któremu się się wydaje, że nic mu do szczęścia nie potrzeba.
Pippa Bay Cox po przyłapaniu swojego chłopaka na zdradzie wyjeżdża z Londynu do Stanów - na wycieczkę z Ruby i jej przyjaciółmi. Na tej wycieczce nie zabraknie procentów….
Jensen brat Hanny to pracoholik, który zapomniał, że oprócz kariery człowiek ma jeszcze życie prywatne. Siostra przekonuje go do wspólnej wyprawy z przyjaciółmi po winnicach i zaczynają się schody…
Na wycieczkę wybiera się Pippa, która spotkała się z Jensenem w samolocie do Stanów. Przelotne spotkanie w samolocie czym było ? Jak wpłynęło na ich znajomość ? Co wydarzyło się na wycieczce?

Cóż miło było wrócić do tej serii 😀Napisana z humorem i pełna zmian w każdym z bohaterów. Czasem warto wyluzować 😜

❤️‍🔥 🔥
Mój opis:

Bardzo dobra część. Bardzo przyjemna, z obecnością pozostałych bohaterów poprzednich części serii, z naprawdę miłym zakończeniem. Relacja bohaterów całkiem zdrowa jak na ich życiowe obecne perypetie. Jedna z lepszych części serii. Polecam!

Pippa nakrywa swojego chłopaka na zdradzie. Chcąc odetchnąć, wyjeżdża z przyjaciółką do Stanów na wyprawę po winnicach. W samolocie poznaje Jensena, sztywnego, ale bardzo atrakcyjnego faceta, który w przypływie szczerości (i dużej ilości alkoholu) jest skazany na opowieści dziewczyny o jej pokręconym życiu. Jak na złość okazuje się, że oboje biorą udział w tej samej wycieczce i mają być ze sobą w parze. Jednak wspólnie spędzony czas pozwala im poznać się od nowa i... odkryć siebie na nowo.

Super zakończenie serii, którą bardzo polubiłam! Bardzo się cieszę, że praktycznie wszystkich bohaterów z poprzednich części mogłam tutaj spotkać. Ale ta część skupia się na Pippie i Jensenie. Niezwykle szalona, nieszablonowa i kolorowa dziewczyna kontra sztywny, spokojny pracoholik. Genialna mieszanka, która dała tej historii smaku, przebojowości, humoru, pikanterii, ale też subtelności. Jestem zachwycona, wspaniale spędziłam czas przy tej opowieści, jak i przy wszystkich poprzednich!

Jeśli ktoś nastawia się na powieść erotyczną to się rozczaruje. To po prostu banalna historia, w której dwoje nieznajomych zbliża się do siebie dzięki wspólnemu kręgowi znajomych.
Pojawiają się tutaj bohaterowie z poprzednich części, ale szczerze - ja ich słabo pamiętałam, więc uważam, że nie trzeba czytać wcześniejszych książek, aby dobrze przyswoić tę.
Jest przewidywalna, niemal beztroska, nudnawa...

Jest przewidywalna,...

Piękne zwieńczenie wszystkich historii tworzących tą serię. Polecam!

Piękne zwieńczenie wszystkich historii tworzących tą serię. Polecam!

Piękna romantyczna i z dużym poczuciem humoru powieść. Super się czytalo. Polecam.

Trochę inna niż reszta serii - spotykamy tutaj wszystkich bohaterów z poprzednich części. Czyta się szybko i przyjemnie, fabuła ta sama co w poprzednich książkach. Schemat typowy. Nie jest najgorsza z serii, raczej druga w kolejności.

Sięgnęłam po nią w ramach lekkiej wakacyjnej lektury. Czyta się bardzo dobrze, napięcie jest świetnie budowane. Daje 7/10 oczywiście uwzględniając gatunek. Na tle innych romansów/erotyków, które czytałam prezentuje się naprawdę bardzo dobrze. Jest świetna to pozycja dla osób poszukujących czegoś więcej niż lekkiej, romansowej historii.

• 2017
  • 2017