Podbój

Okładka książki Podbój Elle Kennedy
Nominacja w plebiscycie 2017
Okładka książki Podbój
Elle Kennedy Wydawnictwo: Zysk i S-ka Cykl: Off-Campus (tom 3) literatura obyczajowa, romans
literatura obyczajowa, romans
2016-01-11
Anna Mackiewicz
układ błąd off-campus hokej
Inne

Zawsze obawiam się, w jaki sposób zostanie zbudowana postać tego mężczyzny, który w poprzednich częściach kreowany jest na takiego przygłupiego śmieszka, bawidamka, lekkoducha, bo uważam, że bardzo łatwo można taką postać zepsuć.
Ale ta część całkiem mi się podobała, nie porwała mnie tak jak część pierwsza, ale była lepsza od drugiej, relacja pomiędzy głównymi bohaterami była całkiem urocza.

Zabawna, lekka. Dean di Laurentis to jeden z bardziej komicznych postaci

Zabawna, lekka. Dean di Laurentis to jeden z bardziej komicznych postaci

Podbój był kolejną częścią, którą sprawiła mi wiele radości. Nie mówię tu o scenach erotycznych, tylko o relacji między Deanem i Allie. Ona- dziewczyna po rozstaniu i on - największy podrywacz na uczelni. Czy może wyjść z tego coś dobrego?
Alkohol, negatywne emocje to łatwy krok do popełniania głupstw, tym bardziej, kiedy spędzasz wieczór z mężczyzną, który nie wstydzi się, ani nie krępuje swoją seksualnością, a do tego jest mega przystojny. Jedna noc doprowadzi do uczucia, ale jak długo może potrwać sielanka?
Kiedy pierwsze emocje mijają i pojawiają się problemy oboje zostaną wystawieni na ogromną próbę i to nie tylko dotyczącą ich relacji, ale też próbę własnego ja.

"Podbój" to trzecia część "Off-Campus" i spodobała mi się ona najbardziej ze wszystkich!😍
Książka jest przezabawna, a chemia między Deanem, a Ally to czysta perfekcja. 😃
Ci bohaterowie naprawdę wyróżniają się na tle innych, w końcu mamy dziewczynę, która jest pewna siebie, przebojowa i daleko jej do cichej myszki, a Dean z kolei nie jest kolejnym udręczonym myślicielem z trudną przeszłością, tylko gnojkiem, który powoli odkrywa w sobie też inne cechy. 😁
Jeśli lubicie się pośmiać i wzruszyć, a jeszcze nie znacie tej serii, to gorąco ją polecam! 🥰
9,5/10!💗

Książka jest przezabawna, a chemia między Deanem, a Ally to czysta perfekcja. 😃

Ponowne czytanie i jeszcze bardziej polubiłam te zwariowaną parę.

Ponowne czytanie i jeszcze bardziej polubiłam te zwariowaną parę.

5,5/10

5,5/10

Nie sądziłam, że ten tom tak bardzo mi się spodoba. Dean nie był moja ulubioną postacią w poprzednich tomach ale w tej części się zrehabilitował. Poznajemy go z kompletnie innej, spokojniejszej, strony. Jego relacja z Allie jest urocza i zabawna. Widać, że jest między nimi chemia. Ten tom jest spokojniejszy niż poprzednie ale zdecydowanie nie gorszy. Przyjemny, lekki romans ale nie brakuje w nim "spicy" scen.

Ta część zdecydowanie lepsza niż poprzednia. Może to zasługa bohaterów a może samej historii. Miło się czytało szczególnie, że jest to historia Deana na którą nie ukrywam, że czekałam.

Ojjjj co tu się działo!
Czytając poprzednie części wszyscy już znamy Deana i jego niecodzienne zachowania. Pobocznie znamy tez przyjaciółkę Hannah - Annie. I oj ta dwójka tworzy istne tornado.

Jest tu zdecydowanie więcej i bardziej śmiałych scen łóżkowych niż w poprzednich częściach, ale są tez bohaterowie i problemy, które autentycznie mnie przejmują przez co zagryzając wargi w zniecierpliwieniu czekając na zakończenie, by wiedzieć jak potoczą się losy tej dwójki.
Po przemyśleniu uznaję tę cześć za odrobine lepsza niż 1 i zdecydowanie polecam! Zreszta nie ma innej opcji jak nie przeczytać całego cyklu jeśli już macie za sobą, któraś cześć 😁

Ojjjj co tu się działo!

Chęć na jednorazowy numerek zmienia się w coś nieoczekiwanego. Jest gorąco. Ale jest też coś poważnego - i to bardzo. Młodzieżówka, ale da się to czytać.

Elle Kennedy Podbój Zobacz więcej
Elle Kennedy The Score Zobacz więcej