Bliskość

Okładka książki Bliskość
Kristen Proby Wydawnictwo: Amber Cykl: Pokusa (tom 2) Seria: Bestsellery literatury erotycznej [Amber] literatura obyczajowa, romans
literatura obyczajowa, romans
2017-03-28
Data 1. wydania:
2016-08-09
Olga Gałek
dzieciństwo miłość przeszłość pokusa przyjaźń romans seks erotyka

Patronaty LC

Mogą Ciebie zainteresować

To mój ulubiony typ historii- dawna miłość. Czytało się bardzo dobrze, chociaż mało emocji. Przyjemny język, bohaterowie. Bez większych zarzutów, ale i bez fajerwerków. Na jeden wieczór.

Zabawna, ciepła i pełna uczuć historia pierwszej miłości.

Zabawna, ciepła i pełna uczuć historia pierwszej miłości.

Określiłabym to jako "luźne czytadło", taka ani dobra ani zła.
Mnie nie porwała ale to też raczej nie mój gatunek, czasami sięgam tylko po coś innego dla kontrastu.

Książka aż przesadnie słodka, cukierkowa i niewiarygodna, nawet w największych romansach pojawiają się jakieś dramaty, tutaj jedyne co się pojawiło to dramat trwający 2 strony na sam koniec książki. Nie sądzę, że gdziekolwiek istnieje takie piękne życie ale jeśli takiej książki się oczekuje to się nie zawiedzie, mnie tak jak mówiłam zdecydowanie nie porwała, nadaje się jedynie na krótki odpoczynek od kryminałów i thrillerów.

Określiłabym to jako "luźne czytadło", taka ani dobra ani zła.

Nieco lepsza niż pierwsza część, jednak nadal bez rewelacji. Historia nudna, bohaterzy przewidywalni, brakowało emocji. Mam nadzieje, że chociaż jedna z tych części porwie ..

Podobała mi się . Chyba nawet bardziej niż pierwszy tom... Zobaczymy co będzie dalej bo napewno przeczytam wszystkie ;)

Na półkach: , , , , ,

Hmm... Nawet nie wiem co powiedzieć. Poprzednia część była lepsza od tej i to zdecydowanie. W szczególności jak w połowie książki zobaczyłam tekst: "Teraz muszę znaleźć sposób, żeby jej to powiedzieć tak, by jej nie wystraszyć." No cóż, pozostawię to tak tutaj bez komentarza.
Po dwóch tygodniach wróciłam do tej książki i ostatnie 90 stron jakoś poleciało bez problemu. Typowa oklepana sytuacja: facet jest zakochany w głównej bohaterce (to nie jest spojler w takiej książce).
Ogólnie da się przeczytać, ale nie sądzę, żebym kiedykolwiek wróciła do tej historii.

Drugi tom serii Pokusa jest również dobry, pełen erotycznych scen jak pierwszy. Teraz jest historia Camilli, która od małego jest zakochana w bracie Mii, Landonie. Jednak ona myśli że nie odwzajemnia jej uczuć. Landon wciąga się do marynarki, żeby uciec od Cami bo jednak odwzajemnia uczucia ale jest zbyt młoda.  Kiedy oboje dorastają zdarza się wypadek. Landon był pilotem myśliwca ale musiał się katapultować. To mu uszkodziło kręgi i nie może latać.  Wraca do rodzinnego miasta i odnawia znajomość z Camilla.  Na początku dziewczyna boi się tego związku bo myśli że jest odskocznią po marynarce i niedługo Landon wyjedzie. Jednak myliła się, bo on angażuje się cały,  a potem kiedy dowiadują się że będą mieć dziecko to oświadcza się bo już od dłuższego czasu to planował.  Jednak  zdarza się tragedia bo Camilla poronila. Z żalu wyżywa się na Landonie i każe mu odejść.  Jednak on ją kocha i nie odpuszcza, jest z nią w tym smutku i żalu i pomaga jej. A po miesiącu biorą ślub 🙂

więcej Oznaczone jako spoiler Pokaż mimo to

Wydaje mi się, że nieco lepsza niż część pierwsza. Po lekturze części o Jake' u i Addison była ciekawa czy coś się wydarzy pomiędzy Landonem i Cami. W tej kwestii się nie zawiodłam. Żeby zbytnio nie spojlerować to był jeden moment, który mnie poruszył i pojawiły się łzy. Tak jak w przypadku poprzedniej części czyta się lekko i łatwo. Idealna na jesienny wieczór i umilenie wolnego czasu.

1978

Bardzo dobra, główni bohaterowie są uroczy, jednak nie wszystko mnie "zachwyciło" :) jednak złapię się za następną książkę :)

Zaczynam powoli mieć słabość do tej serii i przyznaję, że kończąc tą część zabieram się już za kolejną. Początkowo obawiałam się, że będzie nudno, ponieważ Cammi nie była tak charakterystyczną osobą jak Addi z 1 części jednak szybko zmieniłam zdanie. Okazało się, że Cammi ma olbrzymie poczucie humoru, dystans do siebie i tendencję do zabawnych wypadków - szczególnie z kotem. Jest przesłodką kobietą i patrzenie na jej miłość i związek z Landonem było samą przyjemnością. On był dla niej cudowny - cierpliwy, kochany i pełen oddania. Rozpływałam się nad nimi. Wisienką na tym wszystkim są rozmowy przyjaciółek między sobą, one są po prostu komiczne i bardzo szczere. Uwielbiam je.

Dodaj cytat z książki Bliskość