Więzy

Sierra Cartwright Wydawnictwo: Burda Publishing Polska Cykl: Rodzina Donovanów (tom 1) literatura obyczajowa, romans
Bind
Data 1. wydania:
2015-06-01
Agnieszka Śmiechowska-Kłoczko
Burda Publishing Polska
fortuna bankructwo romans miłość pomoc układ propozycja desperacja uległość erotyka seks
Bind
Rodzina Donovanów (tom 1)
literatura obyczajowa, romans
Agnieszka Śmiechowska-Kłoczko

W tej książce na pewno erotycznych scen nam nie zabraknie ale wszystkiego innego już tak. Z niecierpliwością czekałam na koniec książki która mnie nudziła. Nic się w niej nie dzieje, nie było żadnych emocji. Niestety nie polecam no chyba, że ktoś chce poczytać o BDSM.

Bohaterzy są w sumie spoko, Connor super, bohaterka okay, trochę denerwująca, ale nie mogę przeżyć tego, że akcja między bohaterami to tylko nieszczęsne dwa lub trzy tygodnie. Nie mogę przeboleć tak szybkiej miłosci XD

Oznaczone jako spoiler Pokaż mimo to

Nie wiem co myśleć o tej pozycji. Z jednej strony ”Więzy” to książka od której nic nie wymagałam, a jednak jakoś nieszczególnie będziemy się darzyć sympatią.
Propozycja małżeństwa z obcym dla niej mężczyzną oraz wszystko robione po to aby rodzinna firma nie upadła jest jak najbardziej na plus.
Pomysł dobry, ale jednak dla mnie to jest gorsze od ”50 twarzy Greya”, gdzie sam...

Książka dość ciekawa jednak gdyby było w niej mniej seksu a więcej fabuły to zdecydowanie byłaby świetna. Podobało mi się powoli rozwijające uczucie pomiędzy Connorem i Larą. Ona pomimo bycia dyrektorem była delikatną i wrażliwa kobietą, która lubiła niegrzeczne zabawy. Z kolei Connor początkowo oziębły miał swoją lepsza stronę i uwielbiałam za opiekuńczość i obeznanie z...

Piękna i seksowna Lara znalazła się w trudnej sytuacji. Grozi jej utrata rodzinnej fortuny i wie, że jedyną osobą, jaka może jej pomóc jest Connor. W akcie desperacji składa mu niecodzienną propozycję, a mianowicie proponuje małżeństwo. No wiecie... Dla kasy można wiele zrobić. Connor od zawsze oczarowny Larą zgadza się na jej propozycję, ale musi to być na jego...

Nie tylko przeczytałam całą serię zanim ją oceniłam ale również sięgnęłam po jeszcze po dwie inne książki napisane przez Sierra Cartwright.
Co trzeba przyznać, nie są to książki dla każdego. Jeśli ktoś nie lubi klimatów BDSM to raczej przed sięgnięciem po którąś książkę z tej serii powinien się mocno zastanowić by potem wydać rzetelną ocenę. To nie są takie cukierkowe...

Nie wiem, co napisać o tej książce.

Niby okej, ale zabrakło mi czegoś... WOW! Może rozwiniętej fabuły? Wszystko kręci się wokół seksu, nie ma nic więcej, co jest dla mnie ogromnym minusem. Prócz łóżka, nowych pozycji i klapsów, nic się tam nie dzieje. Spodziewałam się czegoś lepszego.

Książka z BDSM dla początkujących ;) Jak ktoś lubi klimat wszechobecnego seksu, z naciskiem na BD, to polecam. Inaczej - nie kazdemu podejdzie.
Ja osobiście nie lubię przerywać serii, więc z ciekawości przeczytałam następne, które są bardzo podobne akcją do pierwszej - ja miałam jedynie wrazenie, ze zmienili się bohaterowie.

No cóż czy polecam? Sama nie wiem.
Przeczytałam całą serię i jedno mogę powiedzieć jeśli ktoś lubi seks to polecam. Bo w tej serii jest DUŻO seksu. Ciągle seks, to tu to tam. Wszystko kręci się wokół seksu a postacie o niczym innym nie myślą jak o czym?? O Seksie!! W każdym tomie jest inna para ale oczywiście każdy z braci lubi seks i uwielbiają relacje Dom - Sub czyli Pan...

Tak, wtórna, odtwórcza i mdła, że ledwie dobrnęłam do połowy. Porzuciłam ją, co robię bardzo rzadko.

Dyskusje

• 2017