Reap

Tillie Cole Wydawnictwo: Filia Cykl: Poranione dusze (tom 2) literatura obyczajowa, romans
Data 1. wydania:
2015-11-10
9788380751972
Katarzyna Agnieszka Dyrek
Filia
literatura angielska mafia miłość relacje damsko-męskie romans romans sensacyjny śmierć zemsta
Poranione dusze (tom 2)
literatura obyczajowa, romans
9788380751972
Katarzyna Agnieszka Dyrek

Świetna kontynuacja książki Raze. Bardzo dobrze się czyta. Polecam

Książkę tak jak tom I czyta się szybko, łatwo i przyjemnie. Choć fabuła jest przewidująca to można się przy tej książce zrelaksować. O dziwo podobała mi się bardziej niż tom I, może przez to, że nie ociekała opisami seksu tak jak poprzednia.

Nie rak dobra jak Raze, ale nadal jestem zafascynowana nią. Jest to inna historia, ale dowiadujemy się też miedzy wierszami co u naszej Kisy i Luki.

Książę przeczytałam i się nie zawiodłam. O dziwo ta część podobała mi się bardziej niż pierwsza. Polecam

Pełna napięcia i niestety smutku. Ale warta do przeczytania

Tu z kolei podobna sytuacja.tym razem przyznaję 221 pkt.😉
Mam nadziejęże kolejne części będą przetłumaczone.

Tradycyjnie u tej autorki absurd goni absurd, dramat przeplata się z lukrem. A pomimo tego czyta się dobrze.

Pochłonęłam te książkę . Świetna , rewelacyjna , po prostu WOW .

💔"Uczyłam go życia. Pokazałam mu słońce, jednak to on pokazał mi prawdziwą wolność. Uczył mnie, jak to jest czuć się chcianą, potrzebną, niezbędną do szczęścia."
Czy mężczyzna pozbawiony wolności przez ponad dwadzieścia lat, będzie w stanie wrócić do rzeczywistości i żyć samodzielnie? Czy po wielu latach faszerowania narkotykami będzie miał okazję zasmakować normalności...

Pierwsza część dużo bardziej mi się podobała. Tutaj miałam wrażenie, że autorka pisała na siłę.

Dyskusje

• 2018