Mój obrońca

Okładka książki Mój obrońca
Jodi Ellen Malpas Wydawnictwo: Amber Seria: Bestsellerowa Autorka New York Times literatura obyczajowa, romans
literatura obyczajowa, romans
2016-11-24
Data 1. wydania:
2016-09-06
Ewa Spirydowicz, Magdalena Ufland
ochroniarz niebezpieczeństwo modelka komandos siła przeszłość cierpienie uczucia bodyguard fortuna zaufanie demony miłość

Plusem romansu jest dość wartkie tło fabularne, tajemnice z przeszłości głównego bohatera tworzą napięcie, chemia między głównymi bohaterami jest silną stroną książki w jej pierwszej połowie, potem romans jest przesłodzony.

Camille, choć na pozór ma wszystko- dostęp do pieniędzy ojca, karierę modelki i życie o jakim wielu marzy to jednak walczy ze swoimi demonami przeszłości. Mimo to brnie do przodu, chce być niezależna i osiągnąć swój własny sukces. Niestety, podejrzane interesy jej ojca sprawiają, że dostaje ochronę- Jacka Sharpa, byłego komandosa, który sam jest bardzo naznaczony...

Bardzo dobra książka,trzymająca w napięciu. Uczucia silniejsze od logiki. Miłość, która może uratować głównych bohaterów lub zniszczyć ich życie do końca.

Zwykle nie czytuję tego rodzaju książek, tym razem pokusiłam się namówiona przez koleżankę i naprawdę nie żałuję.
Pikantne momenty fajnie przewijały się w akcji książki. 'Jest dreszczyk, tajemnica, miłość, namiętność i nie odłączna w takich książkach zdrada. Całość jest naprawdę dobrze napisana.
Z chęcią przeczytam kolejne książki tej autorki.

Początek wciągający, do połowy ksiązki czyta się bardzo płynnie, potem jakby coś zaczyna się psuć, rob się infantylnie , końcówka zepsuła wszystko, rozumiem pozytywne zakończenia, ale to już było nazbyt na różowo. Przeciętniak, historia jakich wiele.

Niby fajna ale jednak to nie to...za dużo opisów. Jakoś mi się ciężko czytało.

Motyw z prywatnym ochroniarzem i wielką miłoscią między nim, a dziewczyną, którą ochrania był przemielony już wielokrotnie. I chociaż wszystkie te historię są pisane niemal na zasadzie kopiuj wklej cos przyciągnęło mnie do tej książki. Początek był bardzo obiecujący, zapowiadał naprawdę dobrą historię. A jak wyszło ostatecznie? Opowiadanie mocno faluje. Są w nim lepsze i...

Umarłem. Moje życie się skończyło. Nie potrafię się obudzić, ogarnia mnie ciemność. Każdy dzień jest tak samo pusty i równie beznadziejny. Pozostała tylko złość i żal. Jak mam wydostać się na powierzchnię? Potrzebuje ratunku. Nie potrafię się przebić.
Coś przykuwa moją uwage. Jasny promień, może światło, może tylko przewidzenie. Po chwili wszystko staje się jaśniejsze,...

"Mój obrońca " to historia Jake Sharpa i Camille Logan.

On jest byłym żołnierzem z trudną przeszłością i mnóstwem tajemnic . Ona jest znana top modelka i córka bogatego biznesmena.

Ta dwójka poznaje się gdy Jake który pracuje jako prywatny ochroniarz , zostaje wynajęty przez ojca Camille Trevora Logana do jej ochrony.

Ktoś wysyła listy z pogrozkami, w których...

Powieść z potencjałem, jednak akcję psują przydługie opisy ciągnące się nieraz przez klika stron, powodujące spowolnienie akcji, nic nie wnoszące do emocji. Niejednokrotnie jest to opis od poszczególnych części twarzy do reszty ciała jak zareagowało na daną sytuację. Byłam zmuszona pomijać niektóre fragmenty żeby dobrnąć do końca.

1 069
  • Romans