Mój obrońca

Jodi Ellen Malpas Wydawnictwo: Amber Seria: Bestsellerowa Autorka New York Times literatura obyczajowa, romans
The Protector
2018-03-22
2016-11-24
Data 1. wydania:
2016-09-06
Ewa Spirydowicz, Magdalena Ufland
Amber
ochroniarz niebezpieczeństwo modelka komandos siła przeszłość cierpienie uczucia bodyguard fortuna zaufanie demony miłość
The Protector
literatura obyczajowa, romans
2018-03-22
Ewa Spirydowicz, Magdalena Ufland
Bestsellerowa Autorka New York Times

Niby fajna ale jednak to nie to...za dużo opisów. Jakoś mi się ciężko czytało.

Motyw z prywatnym ochroniarzem i wielką miłoscią między nim, a dziewczyną, którą ochrania był przemielony już wielokrotnie. I chociaż wszystkie te historię są pisane niemal na zasadzie kopiuj wklej cos przyciągnęło mnie do tej książki. Początek był bardzo obiecujący, zapowiadał naprawdę dobrą historię. A jak wyszło ostatecznie? Opowiadanie mocno faluje. Są w nim lepsze i...

Umarłem. Moje życie się skończyło. Nie potrafię się obudzić, ogarnia mnie ciemność. Każdy dzień jest tak samo pusty i równie beznadziejny. Pozostała tylko złość i żal. Jak mam wydostać się na powierzchnię? Potrzebuje ratunku. Nie potrafię się przebić.
Coś przykuwa moją uwage. Jasny promień, może światło, może tylko przewidzenie. Po chwili wszystko staje się jaśniejsze,...

"Mój obrońca " to historia Jake Sharpa i Camille Logan.

On jest byłym żołnierzem z trudną przeszłością i mnóstwem tajemnic . Ona jest znana top modelka i córka bogatego biznesmena.

Ta dwójka poznaje się gdy Jake który pracuje jako prywatny ochroniarz , zostaje wynajęty przez ojca Camille Trevora Logana do jej ochrony.

Ktoś wysyła listy z pogrozkami, w których...

Powieść z potencjałem, jednak akcję psują przydługie opisy ciągnące się nieraz przez klika stron, powodujące spowolnienie akcji, nic nie wnoszące do emocji. Niejednokrotnie jest to opis od poszczególnych części twarzy do reszty ciała jak zareagowało na daną sytuację. Byłam zmuszona pomijać niektóre fragmenty żeby dobrnąć do końca.

Meh. Motyw oklepany, główna bohaterka zachowuje się jak rozkapryszona, irytująca dziewczynka (ona ma 12 lat czy co?) a ochroniarz jej dorównuje (plus nie zachowuje się jak profesjonalny ochroniarz i potrzebuje terapii, żeby tak pracować). Jeszcze jest tyle opisów, które nic nie wnoszą do książki i mogłyby być usunięte... Ciągnie się wszystko przez te opisy.

całkiem przyjemna , fajnie się czytało:)polecam:)

Bardzo fajna książka. Dużo się dzieje.

Fajnie napisany erotyk. Idealny po całej serii thrillerów. Przeczytane w expresowym tempie. Polecam :)

Książka jest genialna, cholera jasna przysięgam, że cała postać Sharpa sprawiła, że zakochałam się w tym mężczyźnie i niemal przeniknęłam w ciało Cami. Ta chemia i te naprawdę nieprzesadzone sceny sexu, oraz sama fabuła biją na głowę wszystkie filmy oraz książki z jakimi miałam styczność. Jake był wręcz cholernie namacalny, gdy czytałam jego rozdziały. I bałam się wyciągnąć...

• Romans
  • 2018