Remy

Katy Evans Wydawnictwo: Papierowy Księżyc Cykl: Real (tom 3) literatura obyczajowa, romans
2016-10-19
2013-11-26
Gabriela Jakubowska
Papierowy Księżyc
pragnienie mrok ślub dziecko strach choroba obsesja miłość walka bokser pożądanie przeszłość ring podziemia zwycięzca
Real (tom 3)
literatura obyczajowa, romans
2016-10-19
Gabriela Jakubowska

Chociaż raczej nic nowego nie wnosi to dobrze się czytało. Bardziej podobała mi się historia z perspektywy Remingtona. Chyba brakowało mi tego w p przednich częściach.

Tak samo jak w przypadku poprzednich części, uważam iż tę serię czyta się dość szybko i przyjemnie, mimo że nie ukazuje zaskakującej fabuły. Jest to dość prosty romans, okraszony pikantnymi scenami.
W powieści "Remy" dostajemy to co lubię najbardziej - punkt widzenia zdarzeń z perspektywy faceta, czyli naszego tytułowgo bohatera Remingtona.
Ukazano w niej dzień ślubu...

SUPER.

Bardzo lubię gdy w książce mamy historię opisaną z perspektywy jej i jego. Nie przepadam za dodatkowymi tomami. Spokojnie można sobie ten tom odpuścić. absolutnie nic nie wnosi do znanej nam historii. Miałam nadzieje,że więcej będzie opisu gdy np. Brooke odeszła, jego przemyśleń o życiu, niepokoju itd. Ale znowu głównie mamy "ona jest moja, nie mogę bez niej żyć, szaleje za...

Nie wiem po co takie książki powstają. Historia, którą znam z poprzedniej części, ale tym razem opisana przez Remingtona. Tak skrócona, że gdybym nie przeczytała poprzedniej, to chyba nie wiedziałabym o co chodzi. I ciągle tylko czytamy jak bardzo on jest napalony. Nudy.

Bardzo się cieszę, że po tę część sięgnęłam nie dość że po przeczytaniu wszystkich innych części, to jeszcze po około miesięcznej przerwie. W tym czasie przeczytałam wiele innych książek, dzięki czemu niektóre rzeczy z tej mogłam sobie przypomnieć. Trzeba od razu zaznaczyć, że w tej książce praktycznie nie znajdziemy niczego nowego. To są te same wydarzenia, które znamy z...

Ta część bardzo mnie rozczarowała. Co w niej jest? Przeplata się przeszłość (czyli tom pierwszy i drugi z punktu widzenia Remingtona) oraz czas obecny - przygotowania do ślubu, ślub kościelny i noc poślubna głównych bohaterów. Nic ciekawego. Przerywałam czytanie i wracałam, aby skończyć na siłę.

Oznaczone jako spoiler Pokaż mimo to

Trzecia część REAL - Z punktu widzenia Remy'ego. Duży plus dla autorki za wybranie nietypowego bohatera o tak skomplikowanej konstrukcji psychicznej

matkości jedyna kto wpadł na ten idiotyczny pomysł i odtworzył pierwszy tom tyle że z punktu widzenia naszego samca alfa...?
zupełnie nic nie wnosząca część...poza dosłownie 5 stronami...sprytnie ukryte pod "teraźniejszość"....ale ja sprytnie przeskakiwałam tylko do teraźniejszości..wizja naszego niebieskookiego naprawdę nic nie wnosi

Dyskusje

1 366